2410
2553
عنوان

اسباب بازی های جدید و خاص!

| مشاهده متن کامل بحث + 5887 بازدید | 51 پست
با سلام (مامان نیکا جون) گرامی.
این کالسکه طوری طراحی گردیده که مناسب برای همه سنین باشد. بیشتر جنبه فکری دارد. ابعاد این کالسکه به ارتفاع 40 سانتی متر می باشد. اما کودکان خردسال که قادر به راه رفتن هم نمی باشند می توانند از این کالسکه فکری استفاده کنند.
از حسن انتخاب شما سپاسگذارم.
در صورت تمایل به خرید در خدمت شما هستم.
خدایا! در حسرت داشتن مادر بمان. نعمتی به من داده ای بس شیرین تر از بهشت برین!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم مسلط راه میره قابل هل دادن هست؟ اشکال هندسی داخلش چطور هست؟
ممنون میشم توضیح بدید چون خرید اینترنتی است جزییات کاملشو بگید.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

با سلام مجدد به سرکار خانم زهرا گرامی.
ابعاد و قیمت دو وجه مقابل یکدیگرند و در انتخاب اسباب بازی نباید مورد نظر باشند. بلکه کیفیت و هدفی که برای تولید و طراحی مورد نظر بوده دارای اهمیت است.

این اسباب بازی ها از بهترین موارد اولیه ساخت کشور کانادا می باشد و طبق استاندارد های ایزو 9001 می باشد.
2720
مامان نیکا جون گرامی.
ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای کودک شما و همه کودکان ایرانی به اطلاع می رسانم که این کالسکه دارای قابلیت هل دادن هم میباشد. کودک با این عمل می تواند جهت بهبود روند تکامل و قدم برداشتن هم استفاده نماید.
مامان نیکا جون گرامی.
ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای کودک شما و همه کودکان ایرانی به اطلاع می رسانم که این کالسکه دارای قابلیت هل دادن هم میباشد. کودک با این عمل می تواند جهت بهبود روند تکامل و قدم برداشتن هم استفاده نماید.

درمورد اشکال هندسی هم باید عرض کنم که قابلیت جابجایی را دارد. یعنی کودک می تواند آنها را برداشته و سرجای خود بگذارد یا بیرون از کالسکه با آنها بازی کند.
سلام
آقای راستگو
میخواستم بپرسم این اسب گهواره ای کد 821751 قابلیت این رو داره که بچه بتونه سوارش بشه؟؟
اگر بله ، برای چه سنی مناسب هست ؟؟ پسر من نزدیک 3 سالشه

سوال دیگه اینکه آیا قطعات این اسباب بازیها قابل جدا سازی و سر هم کردن دوباره هستند یا نه؟؟؟

ممنون
با سلام خانم آتاناز گرامی.
با تشکر از بازدید شما از سایت فروشگاه اینترنتی ای بی شاپ به عرض می رسانم که در مورد سوال اول شما پاسخ بله هست. از اسباب بازی اسب گهواره ای تا سن 5-6 سال بسته به وزن کودک می توان استفاده کرد. بین وزن 20-25 کیلو را به راحتی تحمل می کند.
در مورد سوال دوم شما پاسخ بله هست. این اسباب بازی بوسیله پیچ سرهم می شود و قابلیت جداسازی را دارد.

با سپاس از حسن انتخاب شما بانوی محترم.
در صورت داشتن سوال و راهنمایی جهت خرید محصول خدمتگذار شما هستم.
2714
با سلام مجدد خانم آتاناز گرامی.
پاسخ به سوالات شما وظیفه ماست. خواهش می کنم.
همواره خدمتگذار شما بانوان محترم هستیم.

در صورت داشتن سوال در مورد محصولات ما و راهنمایی های بیشتر با ما در ارتباط باشید.

با سپاس
با سلام و روز بخیر خدمت بازدیدکنندگان گرامی.
به اطلاع می رسانم که محصولات ما در سایت بروز گردید.
قیمت های جدید نیز بروز شد!

www.ebshop.ir
ملاحظه فرمائید.
با احترام.
با سلام و روز بخیر خدمت بازدیدکنندگان گرامی.
به اطلاع می رساند قیمت محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی ای بی شاپ بروز گردید.
2706