2410
2553
عنوان

اسباب بازی های جدید و خاص!

5887 بازدید | 51 پست
سلام دوستان
با مراجعه به سایت فروشگاهی ما از اسباب بازی های زیبا و مدرن دنیا دیدن کنید. این اسباب بازی ها هم جنبه سرگرمی دارن هم جنبه فکری. امیدوارم خوشتون بیاد.

برای مراجعه به سایت از دکمه W روبروی پروفایلم استفاده کنید.

اینم یکی از عکس اسباب بازی ها

آپلود عکس
خدایا! در حسرت داشتن مادر بمان. نعمتی به من داده ای بس شیرین تر از بهشت برین!
سلام خانم نبی گرامی.
چه چیزی باز نمیشه؟ منظورتون سایت هست؟
اگر منظورتون باز نشدن سایت هست از دکمه W بالا و کنار تاریخ استفاده کنید.
ممنون از بازدیدتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
امکان خرید حضوری وجود دارد؟؟؟
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
آقای راستگو
سرویس آشپزخانه و اتاق خواب کودک
ممکنه بفرمائید ابعادش چقدر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
با سلام خانم بهاره گرامی.
با توجه به نوع سایت ما که خرید آنلاین هست متاسفانه فروش حضوری نداریم. در صورت داشتن هرگونه سوال در خدمت شما هستم.
ممنون از توجه و بازدید شما.
2714
با سلام خانم زهرا گرامی.
ابعاد این اسباب بازی با کد ذکر شده به شرح زیر می باشد:

20*30*20

با تشکر از حسن نظر شما.
خانم بهاره گرامی.
ابعاد این اسباب بازی با توجه به چند تکته بودن آنها نمیشود ابعاد کلی دقیقی داد. اما در این دو مورد شما باید عرض کنم که این نوع اسباب بازی هاا در اندازه ای می باشند که به دستان کودک شما نه بزرگ باشند نه کوچک. به اندازه ای طراحی گردیده اند که متناسب با کودکان سنین 2-8 ساله باشند.

با تشکر از حسن نظر شما.
2706