2733
2734
اینوقیمت کردم 90 تومن اخه یه بارگفته بوددوس نداره  میگه ب کیف پول اعتقادندارم😂

جدا من ۱۵۰ گرعتم بعد دیدم دوست نداره حالا موندم چیکارش کنم

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من خودمم دوس دارم چون ست کیفواینادوس نداره وگرنه اونومیگرفتم  میگم ممکنه خوشش نیادتازه دوهفته پ ...

ژاکت هم بد نیست یه چیز قشنگ بگیر قیمتش هم همون حدوده

من پاییز تولدمه خانمم یه بار ژاکت خرید پارسال هم خودش یه شال بافت واسم خیلی خوشم اومد از هر دوتاش

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.
مرسی دیدم،رومن رولان هست.راضیه؟رفته بودین بخرین از این ارزونترم داشتن؟

اره باورت میشه دوماهه استفاده میکنه هنوز به شار ژ نزده همون شار ژ  اولیشه ک کارخونه شار ژ کرده خیلی عالیه اره ارزونترم داشتن ولی گارانتی نداش و ترسیدم کیفیت نداشته باشه 

ژاکت هم بد نیست یه چیز قشنگ بگیر قیمتش هم همون حدوده من پاییز تولدمه خانمم یه بار ژاکت خرید پارسال ...

تشکر☺اخه ماخوزستانم هستیم 18 دی تولدشه  ژاکتم بگیرم فوقش دوهفته بپوشش چون بعدهوابهاری میشه اینجا☺

تشکر☺اخه ماخوزستانم هستیم 18 دی تولدشه  ژاکتم بگیرم فوقش دوهفته بپوشش چون بعدهوابهاری میشه اینج ...

آخی آره زمستونی راست کار شما نیست

یه سفر بیاید سنندج اینجا بپوشه😄

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

بیاین تاپیک من ینی مطمعنم نظرتون عوض میشه سکه پارسیان میگیرین برای شوهراتون !!!! بخدا 

خودمم میخام کادو سکه پارسیان بگیرم براش  

تاپیک خانما زرنگ... *

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2706