2733
2734
عنوان

همسرم تو جمع ازم خداحافظی نمیکنه

1327 بازدید | 81 پست

شوهر من کارش شیفتی هست. دیشب خونه یکی از اقوامش مهمون بودیم. موقع خداحافظی با همه خداحافظی کرد من دم در بودم که ازش خداحافظی کنم. نگاهمو نکرد و رفت. احساس بدی تو جمع بهم دست داد.

چند دفعه این کار رو کرده. وقتی بهش می گم میگه حواسم نبوده ببخشید اما باز تکرار می کنه

یه با خونه مامانشینا من و مامانش و خواهراش بودیم باز داشت میرفت سر کار. با اونا دست دادن روبوسی هم کرد به من حتی نگاهم نکرد. بهش گفتم منم آدمما

گفت ببخشید حواسم نبود من تو دوست دارم چرا اینجوری فکر می کنی

به نظرتون چیکارش کنم. واقعا ناراحت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

احتمالا خجالت میکشه پیش خانوادهش بغل یا دست بده با زنش 

گاهی مردا اینجوری ن

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕

کار بدی میکنه،...ولی احتمال زیاد حواسش نیست یا باهات خیلی راحته که فکر میکنه ناراحت نمیشی، ناراحت نشو.،بهش خیلی صمیمانه بگو کارش اشتباهه

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2706