2733
2734
عنوان

دوستان ... کسی ایمپلنت کرده

295 بازدید | 38 پست

دوستان عزیز ... کسی تا حالا خودش یا اطرافیانش ایمپلنت کرده

راضی بوده

چند ماه طول کشیده

بعدش 6 ماه یک بار چکاپ و عکس رفته

آخه من دقیقا 8 ناه دیگه میخوام برای نی نی اقدام کنم گفتم اگه الان ایمچلنت کنم تا اون موقع تموم میشه

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

معمولاتا4ماه خوب میشه. الان شروع کنی تا8ماه دیگه تموم میشه

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان

چند تا دندون فك بالا يا پايين؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام.من هم چون میخواستم اقدام کنم به بارداری دو ماه قبل رفتم ایمپلنت کردم هنوز کامل نشده.پایشو گذاشته تو لثم حالا هفته دیگه باید برم قطعه دومشو بذاره و دو هفته بعدش باید برم روکش اصلیشو بذاره و تمام

سلام.من هم چون میخواستم اقدام کنم به بارداری دو ماه قبل رفتم ایمپلنت کردم هنوز کامل نشده.پایشو گذاشت ...

چقد شد خرجتون؟

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2738
یکی فک بالا سمت چپ

فك بالا يكم بيشتر زمان لازم داره اما چون يكيه حتما تا هشت ماه كه تمومه

نهايت نهايت شش ماه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
شما ایمپلنت کردی؟  دندونتون چجوری بود که ایمچلنت کردید

من یه هفته ست شروع کردم سه ماه قبل 3تادندون جلو فک بالا رو به خاطرپوسیدگی کشیدم. هفته قبل جراحی کردم وپایه هارو گذاشتم هفته بعد باید بخیه ها رو بکشم دکترم گفت تا باید صبرکنم اگه بعد دندون بزارم

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان
هر دندون تقریبا دو تومن من دوتاش کنار هم بودن با هم انجام دادم

ایمپلنت کردین یا بریج؟

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
من یه هفته ست شروع کردم سه ماه قبل 3تادندون جلو فک بالا رو به خاطرپوسیدگی کشیدم. هفته قبل جراحی کردم ...

من بخیه هارو خودم کشیدم  انقدر رومخم بود انگولک کردم اخرشم قیچی برودری برداشتم تمیز شستم بخیه هارو درآوردم

سلام.من هم چون میخواستم اقدام کنم به بارداری دو ماه قبل رفتم ایمپلنت کردم هنوز کامل نشده.پایشو گذاشت ...

دندون شما چجوری بود نمی تونستید روکش کنید

یعنی چند ماه طول میکشه

راستی من شنیدم هر 6 ماه باید بعد ایمپلنت عکس گرفت اگه باردار باشیم چی

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
من بخیه هارو خودم کشیدم    انقدر رومخم بود انگولک کردم اخرشم قیچی برودری برداشتم تمیز شستم ...

آفرین. من میترسم خود دکتر دربیاره بهتره.بعد چند وقت دندون گذاشتی.؟ 

2706