2733
2734
رتبه کنکور خواهرم 400 شده ،ولی سر دو راهی مونده و نمیدونه پزشکی رو انتخاب کنه یا دندون پزشکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جدا از بحث علاقه ، میشه کمکمون کنید و بگید از نظر شما کدومش بهتره و چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست جونا ممنونم که وقت میذارید و توی این انتخاب مهم کمکمون میکنید..
salam babate kasbe rotbe alishun tabrik migam,omidvaram tu hame marahele zendegishun movafag bashan
benazare bande age emkanesh basheke az dandane daneshgahe khub gabul beshan,dandan behtar az pezeshkie,harchandke pezweshki az dandan kameltaro shamel tare vali bara khanum vagean sakhte khundanesh,darsae sangini keshikaikash darzemn bade 7sal ke tamum kardi taze mishi pezeshke umumi ke motasefane tu mamlekate ma arzeshi nadare,ama dandan bade 6sal mishi umumike mogiate karish kheyli behtar az pezeshke umumie
darkol man age jae khaharetun budam bedune talol dandano entekhab mikardam
bazam dar har surat arezue movafagiat daram
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد, آفتاب در حال غروب است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دندونپزشکی به نظر من بهتره.مخصوصا برای خانومها.در آینه هم نسبت به زحمتی که میکشه در امد خیلی بهتری داره.واسه طرح هم نباید بره کور دهات.چون همه کور دهاتها پزشک باید داشته باشن اما دندونپزشک نه.زمان کمتری واسه درس خوندن باید صرف کنه.دندون 1 سال کمتر از پزشکیه.خیلی هم تمیز تره.تخصص هم نگیره خوبه .اما واسه پزشکی حتما باید تخصص بگیره
2706