2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوبه مهسا جون همینکه هله هوله نمی خوری خودش کافیه
من فقط با هله هوله خوردن خودم رو بیچاره کرده بودم ولی الان دیگه میوه رو جایگزینش کردم با اینکه 8 کیلو کم کردم ولی حورتم تغیر انچنانی نکرده فقط من یه نکته رو بهم گفتن و خیلی هم کارساز بود اینکه بعد از تردمیل که عرق می کنی صورتت رو با آب سرد سرد بشور که پوستت شل نشه عزیزم
موفق باشی
2728
مهتا جان شما چون تازه شروع کردین باید یه برنامه سبک داشته باشین برای ماه اول.و بعد کم کم سنگینتر کار کنی.
دوست خوبم باور کن برنامه یادم نمیاد چی بوده دقیقا!(سالها گذشته ).الانم با توجه به تجربه ای که دارم از 4 (کیلومتر بر ساعت)شروع میکنم تا 8 ادامه میدم!که میدونم این اصلا برای شما مناسب نیس.(2تا نیم ساعت میرم)
ببخشید توروخدا...........
منم انشاءالله میخوام استفاده کنم از بابت خاک نخوردنش هیچ چی.فقط میترسم برا بدن ضرر داشته باشه.واقعا بی ضرره
اگه یه تایم 40 دقیقه ای رو روش شروع کنم چی؟من قبلا پیاده روی داشتم.نیم ساعت راه برم 10 دقیقه اینا بدوم.
زیبایی جان شروع با 40 دقیقه؟؟ اینکارو نکن دوست من حتی اگه قبلا پیاده روی کرده باشی! این رو هم در نظر بگیر روی تردمیل کار کردن با پیاده روی تو هوای آزاد کمی فرق میکنه!! روی تردمیل شما مجبوری همه تایم رو در حال فعالیت باشی ولی هوای آزاد ممکنه شما مرتب سرعتتونو کم و زیاد کنید یا کمی بایستید !!

شما بهتره استارت کارت با 15 دقیقه باشه.اونم با حداکثر سرعت 4.6
و کم کم هر 2 هفته 7 یا 8 دقیقه اضافه کنی!
اون 40 دقیقه دیگه آخرین تایم!! که بعد از مثلا 3 ماه استفاده برسونی به 40 دقیقه!و دیگه نباید بیشترش کنی چون آسیب میرسونه به زانوهات..موفق باشی
2706