2733
2734
عنوان

فوری هرکی آشپزیش خوبه بیاد یه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 49 پست
پارمیس جان شل شدنش به خاطر کدوهایی که ریختی الان هم کار زیادی نمیتونی بکنی فقط باید این کوکو رو حتما در یک ماهیتابه نسوز که کفش تمیز باشه ولعابش کنده نشده وکاملا روغنش داغ شده باشه درست کنید الان هر چی بخواین ارد اضافه کنید کوکوی شما مزه ارد میگره اگه تو دسرستون هست یک فلفل دلمه و یک کمی سوسیس یا کالباس بسیار ریز خورد کنید یا رنده کنید به موادتون اضافه کنید هم کوکوی شما خودشو میگیره هم بسیار خوشمزه و خوش طمع.
آدمی درآغوش خدا غمی نداشت پیش خدا حسرت هیچ بیش و کمی نداشت دل از خدا برید و در زمین نشست صدبار عاشق شد و دلش شکست. به هر طرف نگاه کرد راهش بسته بود یادش آمد یک روز دل خدا را شکسته بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه سیب زمینهاتون زیاد بوده به ازای هر سیب زمینی باید یه دونه تخم مرغ بزنید چون کوکوی سیب زمینی ابپز فقط با تخم مرغه که خودشو میگیره
آدمی درآغوش خدا غمی نداشت پیش خدا حسرت هیچ بیش و کمی نداشت دل از خدا برید و در زمین نشست صدبار عاشق شد و دلش شکست. به هر طرف نگاه کرد راهش بسته بود یادش آمد یک روز دل خدا را شکسته بود.
2731
همینجوری شل و ول شد.هویجم توش زدم.دستورشو از نت برداشته بودم ولی خوب نبود اصلا.هنوز تو یخچاله.کوکو سیبزمینی معمولی بهتره به نظرم.
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
ملوسی جان پارمیس جان این یه نکته مهم واسه درست کردن کوکوی سیب زمینی ابپزه مثلا اگه سه تا سیب زمینی متوسط داری حتما سه تا تخم مرغ باید بزنی اگه چهار تا داشته باشی میتونی سه تا تخم مرغ بزرگ بزنی چون اگه بخوای با ارد چسبند کنی مزه ارد میگره کلا طعم خوبی نمیگیره من هیچ وقت در کوکو ارد استفاده نمیکنم اگه خیلی بخوام فقط یک قاشق غذاخوری یا نهایتا دوتا قاشق
شاید دونه ای درست میکنی یه بار همه مایتو کف ماهیتابه پهن کن
خدای مهربونم بابت بهترین صدایی که تو عمرم شنیدم صدای قلب کوچولوم ازت ممنونم انشالا دامن همه منتظرا سبز شه یاامام غریب کوچولومو به تو سپردم
من کوکو سیبزمینی رو هیچوقت آرد نمیزنم.تخم مرغم برای خودمون دو نفر یکی یا دوتا نهایتا بیشتر نمیزنم.معمولا هم یکی. مزشو اینجوری بیشتر دوست دارم.البته باید توی برگردوندن مراقب باشی.
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
بچه ها مرسی از راهنماییهاتون. هم تخم مرغ زدم هم آرد خودشو گرفت ولی نچشیدم هنوز شوشو اومد همون له لورده ی اولی رو که گذاشته بودم تو بشقاب ناخونک زد عاشقش شد گفت این عجب معرکه ایه گفتم ای بابا کاش از اول بودی که اینهمه چیز میز اضافه نمی کردم الان معلوم نیست مزه ش همون باشه ولی دستتون درد نکنه . خیلی کمکم کردید
راست میگی ملوسی جون؟ باشه امتحان میکنم با سیر. البته من کدو رو خیلی دوست دارم...واااااای بخصوص با کشک.خیییییلی خوبه.
ولی دستور یک کوکوی سیب زمینی خوشمزه که واقعا اگه درست کنید عاشقش میشین بهتون میدم البته اختراع خودمه. سیب زمینی سه یا چهار عدد متوسط/ فلفل دلمه ای یک عدد/ کالباس بسیار ریز خرد شده سه تا چهار قطعه البته سوسیس هم میتونید/ نمک و فلفل و زرد چوبه/ تخم مرغ سه عدد اگه کوچیکن چهارتا/ سیب زمینی ابپز رو رنده میکنید فلفل دلمه ای رو هم همینطور بعد کالباس خورد شده رو اضافه میکنید بعد نمک و ادویه به دلخواه ولی زرد چوبه حتما باشه در اخر تخم مرخ اضافه کنید خوب مخلوط کنید. روغن بزارین در یک ماهیتابه تفلون و نسوز خوب داغ داغ بشه بعد کوکو رو به شکل دلخواهتون بزارین تو روغن به همین سادگی مطمئن باشین همه نکات رو رعایت کنید اصلا نمیچسبه فقط اروم زیر رو کنید چون کلا کوکوی سیب زمینی ابپز خودش نرم و لطیفه زود وا میره. بعد نوش جانتون کنید
2706