2733
2734
برای هر مصرفی که دارید لطفا توضیح بدید و آیا به خریدنش می ارزه؟
ممنونتم خدا جونم. روز تولد امام رضا خبر هدیه تازه خدا رو گرفتم...زیر سایه امام رضا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما برا سرامیک , گاهیم هود و گاز . موکت و مبل هم . کلا هرجا لازم باشه . چون دسته هاش فرق داره هرکدوم برا یه کاره .
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
2740
یه کم روش استفاده تونو توضیح میدین؟ دستمال مخصوصش فقط برای وقتیه که شیشه تمیز می کنی؟ برس برای سابیدن جرم سرامیک دستشویی جواب میده؟ یا اصلا باید بعدش دستمال بگیری دست و تمیز کنی جاشو؟
ممنونتم خدا جونم. روز تولد امام رضا خبر هدیه تازه خدا رو گرفتم...زیر سایه امام رضا
منکه اصلا راضی نیستم خیلی پشیمونم از خریدش الانم گذاشتم بالا کمد دیواری که جلو چشمم نباشه ببینمش
آزارم میدهد دیدن ان منظره ی که مادری کودکش را سیلی میزند ولی کودک باز دامن مادرش را رها نمیکند .کجاست قاضی تا حکم کند سرچشمه ی محبت مادر است یا کودک ؟؟!!!!
آرمیتا منم منظورم همینه. حس می کنم جرم و کثیفی رو نرم میکنه بعد باید دستمال بکشی تا تمیز بشه. درسته؟
2706