2737
2734
عنوان

ادرار خونی.....کمک

1034 بازدید | 16 پست
علتش میتونه مصرف قرص هورمونی باشه؟
نگران فردایت مباش، زیرا کسی که خدای دیروز و امروز بود خدای فردا نیز هست، تو اولین بار است که زندگی میکنی ولی او قرنهاست که خدایی میکند!
ممنون مامان سوگلی

دوستان هر کی تا حالا سابقه داشته بگه خیلی نگرانم!!!
نگران فردایت مباش، زیرا کسی که خدای دیروز و امروز بود خدای فردا نیز هست، تو اولین بار است که زندگی میکنی ولی او قرنهاست که خدایی میکند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اطلاعی ندارم میتونی از گوگل سرچ کنی
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
2731
یه هفته تا پری مونده

برای بارداری هم اقدام کردم یعنی میتونه از بارداری باشه؟
اصلا تا حالا سابقه نداشت اینطوری بشم!!
2738
مرسی فرانک جان

خودمم سرچ کردم از عوارض قرص پروژسترون نوشته بود خونریزی ناگهانی در ادرار ولی باز خیلی نگرانم
سلام مامان سما جون
همین یه ساعت پیش اینطوری شدم دوبار با فاصله کم رفتم جیش...بار دوم بعد از تموم شدن انگار یه سوزن فرو کردن یه نگاه به توالت فرنکی انداختم دیدم تماما خونیه

آخه می می اصلا کلیه هام درد نمیکنن
فرسا جون منم کلیه هام درد نمیگرفت

وای راستی واسه من بعد ٢ -٣ ساعت خیلی بد شد سریع مجبور شدم برم دکتر

ایشالله اینجوری نباشی اما هواست جمع باشه خدای نکرده سوزش شدد شد درمانگاه نزدیک خونتون بری
[خدایا شکر همه نعمتات]
فردا صبح برم آزمایش ادرار؟
2706