2733
2734
عنوان

عزیزان لطفا بگید چکار کنم؟

465 بازدید | 4 پست

من پسرم چهل و پنج روز داره. ماه اول به من گفتن نی‌نی وزنش کم شده شیرت کمه کمکی‌ بهش بده، این ماه بردم دکتر گفت وزنش زیاده شیرش را کم کن.

پسرم فقط دو یا سه بار در روز شصت سیسی شیر کمکی‌ می‌خوره، ولی‌ دائم می‌خواد شیر من رو بخور و زیر سینه باشه مخصوصاً شبا ، دچار ترک سینه شدم ، خواب ندارم چکار کنم؟چطوری بفهمم الان گرسنه هست یا عادت کرده به سینه؟ برا شقاق سینه چه کنم؟
عزیزم با دکترش در مورد شیر صحبت کن . سینه ات هم به مرور زمان خوب می شه . بعد از اینکه شیردهیت تمام شد از شیر خودت به سر سینه ات بمال و بگذار چند دقیقه هوا بخوره . زود خوب می شه و این دردها یادت می ره .
منم سینم ترک خورده بود میدونم واقعا دردناکه. سعی کن چند ساعت از سینه شیر بدی تا سینه دیگه استراحت کنه البته سینه دیگه رو بدوش تا خدای نکرده ملتهب نشه ، پوره هویج و چربی شیر هم خیلی خوبه. نحوه صحیح شیر دادن هم مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در مورد شیر نمیتونم کمکت شدم بهتره با دکترش صحبت کنی چون بچه ها با هم فرق میکنن...اما در مورد ترک نوک سینه من هم تجربه کردم دکترم بهم پماد شقاق سینه هیدرودرم داد بعد شیر دهی بمال بذار تا دفعه بعد که شیر میدی بمونه.جذب میشه.خیلی عالی بود و ترک سینه من 3 روزه خوب شد