2733
2734
عنوان

کیا تخت کنار مادر ساختن

934 بازدید | 26 پست

سلام دوستان. کیا تخت کنار مادر ساختن. در دوران بارداری تا 1سالگی؟؟ شما داشتین یا نه؟؟؟ ساختین.؟؟ ساختنش به صرفه تره. ولی بخوام بخرم رو پایه ها 2تومن هستش. 

چه ایده ایی دارین برای پایه هاش. خودم میخوام حالت گهواره هم بشه مثل صندلی مادر. دو تا عکس میزارم. میخوام قیافش مثل عکس اول شه ولی پایه اش مثل عکس دوم شه که هم گهواره شه هم تخت کنار مادر. نظرتون چیه؟؟ 

عشقم دخترم و باباشه

همین که دیجی زده یه تومن دیگه 

بعدم بسازی بصرفه تر نیس من دوستم ساخت خواست زرنگی کنه بازم همینقد شد 

چون بیرون معمولا تشک و تور هم دارن اما میسازی باید تشک و... درست کنی و روتختی و... باز گرون میشه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینم از عکس دوم برا پایه هاش

عزیزم منم میخام درست کنم ولی بخایی گهواره ای درست کنی عکس دومم خیلی جالب نیست الان یجوری درست میکنن که بدون اینکه پایش مثل گعواره بشه کار گهواره رو میده 

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه

بنظرم درست نکن منم میخواستم درست کنم ولی بجاش یه تخت عالی واسش درست کردم مدل ترکیه ای ک‌چند تا کشو و جا اسباب بازی هم میخوره تا وقتی دوسه ساله شه بعد دو سه سالگیش میتونم جاکشوهارو برداریم بعنوان پاتختی کنار تخت بزاریم خیلیم خوشکله اونموقع ک کشوهارو بر داشتیم مدلش خوشکله تا دوازده سیزده سالگیشم میتونه ازش استفاده کنه چون اگه کشوهارو برداری اندازه یه تخت یکنفره عادی میشه

پسرم دوست دارم 
وقتی نوزاده نه. ولی الان که دو سال و نیمه انقد غلت میزنه لگد میزنم که نگو. الآنم وقتشه تو تخت جدا بخ ...

من تخت نوزاد نوجوان رو خریدم ولی سر این تخت کنار مادر موندم نمی‌دونم پیش خودمون جا بشه یانه 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
بنظرم درست نکن منم میخواستم درست کنم ولی بجاش یه تخت عالی واسش درست کردم مدل ترکیه ای ک‌چند تا کشو و ...

اره. تخت نوزاد نوجوان رو دیدم. ولی خب جا نمیشه کنارمون. بعدم میخوام کنارم باشه. بین خودمو شوهرم نزارم بچه رو. 

عشقم دخترم و باباشه
عزیزم منم میخام درست کنم ولی بخایی گهواره ای درست کنی عکس دومم خیلی جالب نیست الان یجوری درست میکنن ...

خب ام دی اف گرونه. ملانین و این چیزا ارزونه و کار راه بینداز

عشقم دخترم و باباشه