2733
2734
عنوان

چجوری لذت ببرم

381 بازدید | 19 پست

چجوری با وجود بیماربمو ترس از آینده دیگ از زندگیم لذت ببرم ؟

برادر شوهرم ازدواج کرده هنوز جاریمو ندیدم اما خیلی جلوش احساس کوچیکی میکنم همش پیش خودم میگم خداروشکر سالمه ولی خوشبحالش 😔😔

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

عزیزم اگر مریضی رو بهش عادی نگاه کنی برات قابل هضم تر میشه حالا یکی مشکل معده داره یکی مشکل تو راه رفتنشه و خیلی چیزای دیگ 

ان شاالله ک مشکلت حل بشه و به ارامش‌برسی 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
عزیزم اگر مریضی رو بهش عادی نگاه کنی برات قابل هضم تر میشه حالا یکی مشکل معده داره یکی مشکل تو راه ر ...

مرسی عزیزم خیلی دارم سعی میکنم ولی همش حسای بد دارم ☹️

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مرسی عزیزم خیلی دارم سعی میکنم ولی همش حسای بد دارم ☹️

من اینو خیلی امتحان کردم هر وقت به جیزی فکر میکنم صدبرابر جذبش میکنم توم باید واقعا بیخیال باشی 

نمیشه صددرصد اینطوری باشی ولی ما خانوما تحمل هر نوع سختی ای رو داریم 

مطمعن باش بهترینی همیشه به خودت امیدوار باش 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
خیلی میترسم جلوی بقیه کوچیک بشم 😔

شما اعتماد به نفستونو ببر بالا اصلا کوچیک نمیشی ...افکارتو مثبت کن ..ما همون چیزی را می بینیم که فکر می کنیم...میدونستی خیلی از هنرمندها و سلبریتی ها این بیماری را دارن و به زندگیشون ادامه میدن مثل ژوله...تازه این بیماری معروفه به بیماری زیبا رویان...شما حتما خیلی زیبا هستید

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
ایکاش قبل اینکه محتاج کسی بشم بمیرم 😔

محتاج نمیشی نترس الان دیگه همه بیماری ها درمان داره اگه با طب جدید نشد با طب سنتی درمان کن خودتو یا با طب اسلامی ولی اینو بدون اگه غصه بخوری بیماریت بدتر میشه اون موقع خدای نکرده محتاج بقیه میشی

2706