2733
2734
عنوان

خانمای اصفهانی بیاین بالا

3073 بازدید | 28 پست

سلام عزیزان .میخاستم بپرسم کسی دست کار دکتر یاری بخت رو دیده برا عمل بینی .کیا پیشش رفتن آیا راضی بودن.نظرتون راجب دکتر باعزت چیه .درمورد این ددتا دکتر بگین

اصفهانی ک نباس پول بالا دماغ بده دختر

با همین فابریکی بساز😎

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترها اصفهان همه از دم عمل شده اند😄

ی نمونه اش مونوم ک عمل نداروم💃💃💃

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
2740
راضی هستین؟چند وقته عمل کردین کدوم بیمارستان ؟بینیتون گوشتی بود یا نه؟معمولیه عملاش یا مدل هم میده ب ...

بله عزیزم دکتر باعزت فوق العاده خوش اخلاق ومهربونه من بهمن پارسال عمل کردم تو بیمارستان امین خودش ۲تومن گرفت بیمارستان ۱۷۰۰جمعا شد ۳۷۰۰ البته الان فکر کنم گرون تر شده من بینیم گوشتی بود یه قوز بزرگم داشت مال منو که طبیعی عمل کرد البته من گفتم نیمه فانتزی ولی خودش گفت چون فاصله بینی ولبت زیاده سر بالا بهت نمیاد ولی الان خیلی خوشحالم که طبیعی عمل کردم ولی فوق العاده مهربونه تو کاره سربالا وخیلی فانتزی نیست شما خودت چه مدلی مد نظرته؟

من خیلی در مورد عمل بینی بد شنیده بودم که سخته و صورت ورم میکنه پای چشم کبود میشه ولی عجیب بود که من هیچ کدومه اینارو نداشتم در کل عملش اندازه یه پریود شدنم درد نداشت فقط شب اول که مش تو بینینه باید از دهن نفس بکشی که اونم تو بیمارستانی سخت نیست مشکلی پیش نمیاد فقط تا دوماه حالت اینکه سرماخوردگی داشته باشی وزکام باشی بینیت کیپه همین

بله عزیزم دکتر باعزت فوق العاده خوش اخلاق ومهربونه من بهمن پارسال عمل کردم تو بیمارستان امین خودش ۲ت ...

اره عزیزم اینستاشو دارم .من مدل فانتزی یکم سربالا مدنظرمه ولی بقول شما فاصله اونجوری زیاد میشه.پیشنهاد نداد بشما که فاصله لب و بینیتو عمل کنه کم بشه؟اخه دیدم انگار عمل میکنن؟خیلی خوب دادین من دایرکتشون شوال کردم گفت ۶۵۰۰هزینه عمل شده😞😞😞

من خیلی در مورد عمل بینی بد شنیده بودم که سخته و صورت ورم میکنه پای چشم کبود میشه ولی عجیب بود که من ...

چخوب.بعد هم بالای بینیتونو اصلاح کرد هم سرش و پره ها؟پره ها رو قشنگ جمع کرده کوچیک بشن؟کاش میشد عکس بینیتونو ببینم

2706