2737
2734
سلام
آقای مدیر سایت لطفا بفرمایید چه دلیلی برای حذف تاپیکی که من در مورد آزار جنسی پسر بچه ها ثبت کرده بودم وجود داشت؟ بی احترامی به کسی شده بود؟ یا اینکه خارج از شئونات حرفی زده شده بود؟ میخواستیم در مورد یکی از مسائل شایع جامعه اطلاعات کسب کنیم و فرزندمون رو ازش دور نگه داریم. ایرادی داشت؟ اینم آدرسش بود:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=104227
حالا تا دلتون بخواد تاپیک خاله زنکی توی سایت ثبت میشه و هیچ مشکلی هم نیست. یه تاپیک دیگه رو هم که در همین مورد بود ولی مربوط به دختر بچه ها حذف کردید. واقعا که...
البته میدونم که دلیلی نمیبیند دلیل چیزیرو توضیح بدید. ماها همگی به این چیزا عادت داریم... لابد تا چند دقیقه دیگه علاوه بر حذف کلیه پستهام، کاربریم هم حذف میشه... ههههههه...
موفق باشید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله لیلا جان حذف شد. واقعا نمیدونم چرا؟ البته من تا دیروز که داشتم پستهای اون یکی تاپیکی که گفتم حذف شده و در مورد دختربچه ها بوده رو دنبال میکردم مشکلی توش وجود نداشت. اما امروز دیدم حذف شده انگار. شاید توی این فاصله اونجا یه اتفاقاتی افتاده که من نمیدونم ولی تاپیک خودم رو که دیگه مطمئن بودم هیچ ایرادی نداشت.
هییییی....
2728
آهان آره ساره جان منم همون تاپیکو میگم. فکر کردم از دیروز تا امروز اونجا درگیری پیش اومده بود.
من نمیگم که تاپیک زرد خاله زنکی ثبت نکردم تا حالا... چرا منم ثبت کردم مثل خیلیها ولی چرا تا یه تاپیک به درد بخور ایجاد میشه اصلا اثری از خاله زنکی توش نیست باید حذف بشه؟؟ کسی هم مطمئن باش جواب نمیده! خوب دلشون خواسته حذف کنن و به مذاقشون خوش نیومده خب حذف کردن... اصلا من و تو کی هستیم و چه حقی داریم که بپرسیم چرا؟؟؟؟
حالا هی بریم در مورد قر و فر و میزان پیلی و ادا و اطوار مادر شوهر و خواهر شوهر و پیف پیف جاری و جوراب واسه شوهر چه رنگی بخریم و هزارتا حرف مفت دیگه تاپیک بزنیم یک دونش هم حذف نمیشه. باور نداری برو امتحان کن.
اون موقع است که میگن این سایت زرده.
من سکوت کنم سنگین ترم.
2740
واقعا که .......................

از وقتی دیدم تاپیک امروز من فنای کودکیم حذف شده گریم گرفته

آخه چرااااااااااااااا

یکی جواب بده؟

مشکلش چی بود؟

پسر عزیزم 17فروردین93 اومد تو زندگیمون شد همه ی زندگی من و باباش.....انشالله همیشه سلامت باشی مامانی
2706