2733
2734
عنوان

فهمیدم ک شوهرم یواشکی....

423 بازدید | 26 پست

پول میده ب داداشش...

چن باری شده پیش من اتفاقی زنگ زده یا اس داده منم هیچی نگفتم بهش خب ب هر حال داداششه.. ولی امشب وقتی اس داد ک پول میخاد و اینا..همه اس هارو پاک کرد شوهرم منم فهمیدم چون وقتی چای میزاشتم جلوش دیدم !

فهمیدم دوباره پول میخاد اینم بهم چیزی نگف اصلا..بنظرتون این چندمین باره ک من خبر ندارم..آخه من آدمی نیستم ک بخاد پولم بده یا هرچی نزارم و دعوا کنم.. خیلی ناراحت شدم از کارش.. بهش بگم یا ن

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باهاش حرف بزن بگو از پنهان کاری خوشت نمیاد ... مشکلی با پول قرض دادن نداری ولی با پنهانکاری نمیتونی کنار بیای و.... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
من خودم ب شوهرم پول توجیبی میدم😅😅😅😅

چه جالب..بیکاره شوشو؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بیخیال اگه تورو تامین میکنه حساسیت بخرج نده منم شوهرم گاهی پول بخانوادش میده بمن نمیگه اصلا واسم مهم نیس منم گاهی به خونوادم کمک میکنم به اونمیگم نکه از هم پنهان کنیم نه دلیلی نداره بگیم اگرم بپرسه بش میگم اره پول دادم