2703
2553
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317418 بازدید | 1175 پست
123123hany20
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
مایا جان میام حتما ولی من شنبه مسافرم خیلی کار دارم بعد که برگشتم حتما میام میگم
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومی تو این آموزش شال سه گوش عددها بصورت علامت سواله.!!!برا من اینجوریه یا کلا نوشتش اینجوریه؟

راستش من دنبال اینم که یه مدل پانچو پیدا کنم ببافم. این مسئله سه گوش کردن بافت گرد که در این آموزش هست بدردم میخوره. میشه بیشتر توضیح بدی یا نوشتش رو اصلاح کنی؟
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
2720
دوستایی که شال سه گوش مهناز افشار رو نتونستن بخونن
وقتی کپی میکنم اینجوری میشه وقت تایپ ندارم ببخشید
به این آدرس مراجعه کنید
http://mod.freeblog.ir/1389/11/21/%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%B4%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D9%87-%DA%AF%D9%88%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1/
بازم ازتون شرمنده
راستی شلال رو هم که توی آموزش گذاشته بودم امروز رفتم اسم دیگه اش رو پیدا کردم
بافت نامرئی
یا بافت اتصال
تو این صفحه آموزشش رو گذاشته
http://crochetschool.bloghaa.com/1389/03/06/%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%A6%D9%8A-slip-stitch/
2714
سلام
من یه سوال دارم...برای یک ژاکت کوچولو که بخوام از پایینش شروع کنم....برای نی نی یک ماهه چند تا باید سر بندازم(با نخ کلفت و نازک هردورو بگین لطفا)

برای 8 ماه تا یک سال چی؟...ممنون
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
شال مردونه از اینا که امسال مد شده گیس بافت..خیلی راحته
یه تا نوار ساده می بافی بعد مثل گیس می بافی
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
آبی
والا من نمی دونم.بسته به کاموات میلت و اندازه ای که میخوای داره
یه سری به قسمت بافتنی کوچولوهای مامی سایت بزن اونجا اموزشش هست.مثلا برای ژاگت 6 ماهه.......ایده میتونی بگیری
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
ای خدا
سلام بچه ها
10 تا کلاف با میل بافتنی خریدم که واسه خودم و پسرم و همسری کلاه و شال ببافم
به این امید که اینجا کلی عکس خگشل دیدم
امما حالا هیچ کدوم از عکسا برام باز نمی شه :(((
آخه چرا ؟
هم با لب تاپ امتحان کردم هم با کامپیوتر
هم با وی پی ان هم بدون وی پی ان :((((
آخه چراااااااا
مشکل کجاس ؟؟؟
سلام

منم می خوام یافتنی و قلاب بافی کنم
هیچی بلد نیستم ولی فکر کنم استعدادشو دارم
میخوام از کلاه و شال گردن و پاپوش واسه نی نی آیندم شروع کنم
بعدشم سر همی به امید خدا

میشه لطف کنید و بگید میل شکاره چند بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قلابم شماره داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنونم
2706