2733
2739
عنوان

احتمال تشخیص اشتباه در مورد جنسیت

1774 بازدید | 4 پست
سلام. من 7 ماه و نیم از بارداریم میگذره. ماه 4 رفتم پیش یکی از بهترین مراکز سونوگرافی (شاکری) بهم گفت که پسره. ازکتاب قانون ابوعلی سینا هم که مطالعه میکردم تمام مشخصات مربوط به پسر بود. تقریبا همه وسایلشم خریدیم. بعد از سونوگرافی هم هی بهش گفتم پسرم قند عسلم. حالا این خاله خان باجی های محل کارم هی میگن چون دماغت باد کرده پس بچت دختره. اینقدر گفتن که امروز دارم دوباره میرم سونوگرافی. البته نه جای قبلی،یه جای معمولی دارم میرم. مامانم هم رفته مسافرت میخواد بالاخره مطمئن بشه که پسره یادختر تا براش کلی لباس بیاره. به نظر شما با این تفاسیر ممکنه نی نی دختر باشه؟....؟ آخیییییییی اگه دختر باشه چقدر تو این مدت که هی بهش گفتم پسرم غصه خورده، جیگر مامان. کسی بوده که با همه مشخصات پسر بودن، بچش دختر بوده باشه؟ راستی من اصلا به صورت عمومی پف نکردم. حتی تا این موقع فقط 1 کیلو اضافه وزن داشتم. لطفا نظر بدین. مرسی
تینا جان منم زت داداشم دماغش بد جوری باد کرده بود سونوگرافی میگفت پسره همه میگفتن دختر اشتباه میکنه سونوگرافی
ولی لان پسرش 9 ماهشه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731