2737
2739
با سلام
میشه لطفا یکبار برای همیشه تکلیف ما رو روشن کنید!
آیا ورود آقایون به سایت ممنوعه؟
چرا تا یه جایی یه چیزی مینویسی هزارتا آدم میریزن سرت و بدو بیراه میگن که چرا اومدی توی سایت زنونه!
من به کسی کاری ندارم که میاد اینجا مزاحم میشه اما من شخصا تا به حال به هیچ کسی نه کاری داشتم و نه توی تایپیک های خصوصی کسی رفتم
لطفا دلیل توهین کاربرا رو میخوام بدونم
و اینکه چرا با اونها هیچ برخوردی نمیکنید
ممنون
یکی از تایپیک های مفیدی که تا حالا 87 هزار بازدید داشته و همیشه هم سعی کردم بالا نگهش دارم تا کمکی باشه برای دیگران این بوده
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=225163
گناه ما چیست؟
علت این همه توهین چیست؟
این تایپیک هم مثل اینکه از اهداف سایت بوده که توی قسمت پدران زده شده

دکتر رزیتا فاطمی
مدیر سایت
1386/5/4 8:01 ب.ظ

به نظر می رسد علیرغم اینکه موضوع بچه دارشدن یک تصمیم مشترک است و یک زوج معمولا با هم تصمیم می گیرند که نقش جدید "والدین" را بپذیرند و دوشادوش هم برای رشد و بالندگی کودکشان تلاش می کنند، اما پدران در این زمینه حداقل در ظاهر نقش کمتری ایفا می کنند.
نی نی سایت از کلیه پدران حال و آینده دعوت می کند که بتوانند در زمینه های مختلف پدر شدن و پدر بودن با یکدیگر به بحث و گفتگو بپردازند. امیدوارم حریم این گروه از کاربران عزیز نی نی سایت مانند همیشه سالم و محفوظ بماند.
حضور خانمها و مادران عزیز در این بخش تنها با هدف بهبود امکانپذیر است و بحث های انتقادی و سرزنش کننده به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود. بگذارید مردان هم فضای خصوصی خود را داشته باشند.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=2300

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام کاربر عزیز

هدف این سایت افزایش آگاهی والدین قبل از باداری در دوران بارداری و بعد از به دنیا آمدن فرزندشان است. و والدین منظور هم مادران و هم پدران می باشد به همین دلیل سایت هم برای پدران و هم برای مادران مطالب تهیه می کند و امیدواریم که مفید باشد.
در قسمت فوروم هم جنسیت اهمیتی ندارد تا زمانی که احترام بقیه کاربران و قوانین سایت رعایت شود، هر فردی اجازه فعالیت دارد.
از شما تقاضا دارم سوالات خود را در قسمت تماس با ما مطرح کنید.

با تشکر
ممنون خانوم تهرانی از توجهتون و اینکه پاسخ سوالم رو دادید
نمیدونم چرا بعضیا این سایت رو صد در صد زنونه میدونن
امیدوارم با سیستم مدیریت جدید که در نظر دارید بی نظمی هایی که هست از بین بره
آقای مهران به نظر من فضای مجازی زنونه و مردونه نداره و آقایئنی که با نام کاربری مردونه وارد سایت میشن حداقلش اینه که شرافت خودشون رو نشون میدن.چون بعضی آقایون با نام کاربری زنونه میان و فضا رو متشنج می کنن.
ولی من یکی دوبار شاهد لحن تحقیرآمیز شما به بانوان بودم.نمونه ش چند شب پیش که گفتید خانمها دنبال چرت و پرت و خالجان بازی هستند
بیدلی در همه احوال خدا با او بود*
او نمی دیدش و از دور خدایا می کرد*
مامان نی نی دخملی
-
دوست عزیز
1. بنده نه چند جا بلکه فقط اونجا این رو نوشتم(فکر کنم از تعداد پستام مشخصه که چقدر در تایپیک ها شرکت دارم) و کلا این دیگران هستند که با من کار دارند و نه من با اونها!

2. فکر کنم اگه اون تایپیک رو خونده باشید متوجه شدید که خانوم تهرانی هدفشون از ایجادش افزایش کارایی سایت بوده. وقتی یکی میاد تبلیغ میزاره، یکی احوال پرسی میکنه، نمیدونم واقعا اسمش رو چی باید گذاشت! توی فضای مجازی به spam مشهوره حالا به فارسی ترجمه کنی به همون واژه "هرزنامه" میرسی!(من این رو توضیح دادم بعضی از دوستانتون گفتند که من خود شیرینکم! )

3. اینکه در فضای مجازی حد و مرزی وجود نداره و زن و مرد نمیشناسه به شخصه معتقدم که هر کسی حریمی داره که باید رعایت بشه اگه من رفتم توی تایپیک های شخصی اون خانوم ها شرکت کردم اون موقع اونا حق دارن اظهار نظر کنند وقتی من به کسی کاری ندارم و مزاحم کسی نشدم پس حتما طرف یه مشکلی داره که میاد جر و بحث راه میندازه که به نظر شخص من پشت اون ایدی احتمالا پسر بچه ای نشسته و می ترسه که از طرز بیانش بفهمم چه کسیه!!!!!!! یا شایدم کسی که شکست عضقی خورده و از مردا بدش میاد یا شایدم زنی که از شوهرش طلاق گرفته و گرنه چه دلیلی داره طرف بیاد به من میل بزنهو رکیک ترین الفاظ رو بکار ببره که توی فلان توی سایت ما!!! توجه کنید ما ... چه میکنی

4.در آخر اینکه فکر کنم خانوم تهرانی جواب قاطع رو دادند و من ازش ممنونم چون دیگه کسی سایت رو در مالکیت خودش نمیدونه و نمی تونه بگه این سایت "صد در صد" زنونه است.

پ.ن : به هر حال اگه حرفی زدم که باعث سو تفاهم شده، از شما و خانوم های "محترم" دیگر سایت عذر خواهی میکنم.
من بحثم فقط تعداد انگشت شماری هست که اتفاقا خودشون رو هم تافته جدا بافته میدونن

یا علی

2740
در ضمن هدفم از ایجاد این تایپیک پرسیدن سوال در مورد حضور آقایون توی سایت بود به همین دلیل پست های دیگه حذف شد
عذر خواهی مرا پذیرا باشید
اگه هم کسی با شخص من مشکلی داره و تایپیک های منو به آشوب میشکه بهتره برای حلش به جای این کارها به مدیریت سایت مراجعه و از اون طریق پیگیری کنه...