2733
2734
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408161 بازدید | 25600 پست

فاطمه عزیزم........ در مورد گروه تل رگرام نمیدونم دقیقا چی بگم........ خودم فضای نینی سایت رو دوست دارم چون همش دوست های جدید پیدا میکنی......... با اینجا کلا راحت ترم...... ولی با این به روز رسانی واقعا بدتر شده 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم زلال عزیزم......... 

مامان حسام خوش اومدی عزیزم ممنون از دعای قشنگت.......... انشالله دامن شما هم دوباره سبز بشه...... اگه کیست خارج تخمدان هست که مانعی برای بارداری نیست ولی بعد از این همه مدت وقتی با دارو برطرف نشده چرا عمل نکردید؟......... خیالتون راحت میشد....... 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

سلام دوستان

من رفتم سونو بچه ام دختره نمیدونم چرا خدا جواب این همه دعا و ذکرامو نداد با این کارش چی میخواست ثابت کنه منکه همیشه میگفتم محمدیاسین بهم ببخش ولی مثل اینکه باید محمدمو به رویاهام بسپرم   

قسمت نشد مامان محمد یاسین باشم محمدم به رویاهام پیوست ... خدایا چطوری دلت اومد   

2728

مامان آتنای مهربون.ترسیدم عمل کنم برگرده بازم چون خالم همین کیست و داره عمل کرد برگشت دوباره کیستش.شوهرم هم اجازه نمیده عمل کنم میگه دست بهش نزن شایدخطرداشته باشه برا رحمت.چندسال پیش وقت بارداری پسرم بهم گفتن نوعش پارااوارین.حالا سونو میگه آندومتریوماست.یعنی میشه عوضش شده باشه.یا تشخیص سونواشتباهه.گیج شدم

مامان آتنا بار قدیمی این تاپیک.خداشاهده این چندماه که بااین تاپیک آشناشدم امانمیتونستم ثبت نام کنم.فقط به شوق این میومدم تونی نی سایت که خبربترداری شماروبشنوم.چون که 5ساله راهنمای همه هستی.مطمئن باش خداجواب این همه مهربونیت رومیده.

2738

مامان محمد توروخدا اینجوری نگو فقط از خدا سلامتیشو بخواه بخدا تو نباید چوب یه عده نادونه بی فرهنگ و بخوری اتفاقا همجنس بودنشون خیلی خوبه دوتا خواهر بیشتر به درد هم میخورن ..... دختر دلسوز مادره .... اینطوری نگو حال من بد میشه واقعا ناشکریه مخصوصا برا ما که کلا نداریم بچه اه

چشم فرو بسته اگر باز کنی در تو بوود هر چه تمنا کنی
2706