2733
2739
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408500 بازدید | 25600 پست
نجم آبادی مگه برای ژنتیک هست....دوستام پیشش میرن برای نازایی...راستی شادی جون مگه لتروزول و کلومفین برای تحریک رشد تخمک نیست؟؟
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره نسیم جون برای رشد تخمک هست...... ولی اعتقاد بعضی دکترها فرق میکنه.......... مگه دفه قبل به تو لتروزول داده بود؟ دکتر میردامادی یه دکتر خاصیه........ روش درمانش یه مقدار با دکترای دیگه فرق داره........مثلا شاید تنها دکتری هست که برای بارداری آنتی بیوتیک میده................ شاید تو روش درمانش لتروزول نیست.........
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
نسیم جون طبق تجربه ای که تو بارداری اولم به دست اووردم...... برای نتیجه بهتر حتما سراغ داروهای گیاهی برو...... اثرش خیلی بهتر از داروهای شیمیایی هست....... اگه هم به قول دکترت ضعیف هست میتونی از این به بعد تقویتش کنی............... من شنیدم معمولا وقتی فولی با سایزهای پایین بترکه تخمک حاصله ممکنه زیاد کیفیت خوبی نداشته باشه.......... اما باز هم دیده شده افراد با سایز فولی پایین باردار شدن........
2731
از رو همین دارویی که دکتر بهت داده کاملا معلومه که. اصلاً مشکل خاصی نداری......... اتفاقاً قرص خوبیم هست..... چون اگه مشکل هورمونی خاصی داشتی حتما بهت داروهای هورمونی هم میداد....... پس خیالت راحت.......... فقط خودتو تقویت کن و توکل به خدا برو اقدام......... انشاءالله که نتیجه مبگیری.
مرسی مامان آتنا...اخه رشد فولیکول با اینکه کیفیت خوب داشته باشه فکر کنم متفاوت هست...من 3 ماه لتروزول خوردم و اندازه فولیکول هام 18 22 24 بود....فکر کنم کیفیتش مناسب نیست...
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
نسیم جون پیش به سوی درمانهای گیاهی.1:صبح ناشتا رازیانه رو مثل چای دم کن بخور یه فنجون 2:نیم ساعت بعد یه قاشق عسل و پودر سیاهدونه بازم ناشتا3:ظهر بعد از غذا دم کرده نبات و دارچین و هل و زنجبیل و فلفل سیاه4:عصر یه فنجون عرق بومادران5:شب با شوشو جوشانده ریشه کاسنی هر کدام یک لیوان6:شب هنگام خواب در بغل شوشو یه قاشق عسل و دارچین میمالی رولثه هات تا خودش کم کم آب بشه توجه:اگه توی بغل شوشو نباشی این مورد جواب نمیده نکته:اگه پرولاکتینت بالا نیست جوشانده هویج و انجیر هم خیلی خوبه نسیم یه کم همت کن تا یک ماه اینا رو بخوربعدش نسیم خانم مامان میشه.حالا همه با هم میگیم الهی آمینو در آخر توی روح دکتر میر دامادی
خدایا به خاطر همه چیز ازت ممنونمممممم
من مامان بزرگم توی یکی از شهر های استان اصفهان زندگی میکنه.اونجا یه سید هست که مردم سرش قسم میخورن.فقط با استفاده از آیه های قرآن برای آدم دعا مینویسه.پول هم نمیگیره.به مامان بزرگم گفتم برام دعا بگیره.اگه جواب بده برات میگیرم نسیم جون پست میکنم
خدایا به خاطر همه چیز ازت ممنونمممممم
2740
سفیدبرفی عزیزم تو عشق منی...مرسی از تجویزت...از امروز حتما میرم عطاری و خرید میکنم..به خودم قول دادم که حتما مامان 2 تا کوچولو بشم...استادم بهم میگه تو کار خدا غیرممکن وجود نداره....واقعا تو روح میردامادی....شاید واقعا من هیچ مورد خاصی ندارم و فقط باید تخمک رو تقویت کنم ولی خدایی خیلی بد بهم گفت .................شوک شدم....ممنون میشم سفیدبرفی جون........من همتون رو دوست دارم...دیشب به خودم گفتم دیگه تو نی نی سایت نرو....ولی امروز نتونستم نیام...بوس بوس دوستهای گلم...امیدوارم که این ماه حداقل 3 تا مامان داشته باشیم که کلی خوشحال بشم[
سلام دوستان خوبم، نسیم جون از این دکترهای بی وجدان زیاد پیدا میشن ،یکیشون به منم حرفهای چرت وپرت زد ...اما در حالیکه پیش دکترهای دیگه رفتم گفتن سالمی و فقط نباید استرس داشته باشی و الانم دارم دارو های محرک تخمک گذاری مصرف میکنم ... امیدت به خدا باشه چون همه چی دست خودشه... تو تلاشتو بکن بقیه اشو بسپر به خودش مطمعنا نتیجه می گیری عزیزم
متجلی شدن معجزه ها همیشه ممکن است، من به رحمت پروردگارم ایمان دارم و امیدوارم
یه سوال ازتون دارم خواهشا هرگی اطلاعی داره بهم بگه خیلی دارم اذیت میشم من امروز روز بیست و سوم پریود هستم و درحال اقدام این ماه دکترم گفت که وضعیتم خوبه و تخمکای خوبی دارم حالا مشکلم :::::: راستش الان چند روزه که دچار خارش و سوزش شدید شدم به نظرتون اگه از سرکه و آب استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد برام چون تو اقدام بودم راستش می ترسم خیلی ....
سلام نسیم جان اتفاقی تاپیک رو دیدم و جواب ازمایش هات رو خوندم. عزیزم من هم مشکل تورو دارم البته به خودت سخت نگیر و استرس نداشته باش،انتی مولرین هورمون مربوط به ذخیره تخمدان است و برای بارداری باید عجله کنی البته ببین که رفرنس جوابت چقدر است.اگر 0.2 باشی با رفرنس پایین تر از 0.7 یعنی ذخیره کم،من که رفتم دکتر تو این 6 ماهه قرص لتروزول بهم داد و ویتامین،سعی کن بری پیش یه دکتر خوب ،میردامادی رو نرو،رزاقی، پاکروش، اقصی، عارفی ،طرازی و اشرفی خیلی خوبند،خودم وقتی فهمیدم دوست داشتم کسی بهم اطلاعات بده ولی متاسفانه کسی بهن نگفت و کم کم فهمیدم،موفق باشی و سعی کن اروم باشی ،راستی اون دارو گیاهی ها هم که گفته بودند خیلی خوبه
سفیدبرفی جان هل و زنجبیل و فلفل سیاه رو به صورت پودر باید باشه یا نه؟
2706