2752
2734
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408601 بازدید | 25600 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم اقدام کن
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
بچه ها دعا کنید پری امروز و فردا نیاد...گرچه درد پریود رو دارم....حالم کمی گرفته هست. حوصله قرص و آمپول ندارم
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
2731
نسیم جان من خودم تو اینترنت خیلی سرچ کردم که یک دکتر داریم از دوستای همسرم است ولی تلفنی باهاش چک میکنم . اونم تزجیح میده من لتروزول بخورم و وقتی آزمایشم و دید کفت کم کاری تیرویید داری و باید روزی 1 ناشتا لود تیروکسین بخوری . این ماه دوم هست که شروع کردم .
ولی درد کمرم مثل ماههای دیگه هست. راستش دارم سعی میکنم بیتفاوت باشم ولی بازم کلافه هستم.....این آمپول ها ادم رو عصبی میکنه...ریزش مو گرفتم ......عجیبه...شماها در چه مرحله ای هستید؟
شادی جون من هم کمی شک کردم.....راستش یکی از دوستهام بهم گفت که در حال سجده نزدیکی کنم چون شاید دهانه رحمم پایین هست. 2 تا از دوستهام با لتروزول و آمپول اچ سی جی ماه دوم با نزدیکی سجده ای باردار شدن. این ماه من هم همین جور اقدام کردم.
2706