2733
2734
سلام من رفتم سونو واژینال گفت داخل رحم هست و هفته سوم کمتر از چهارم هستی اما اندازه یک نقطه بود گفت این اولین شروع بارداری است ضخامت دو لایه اندومتر 7 میلی متر بود و اینم نمیدونم چیه؟؟ Rt ovary Lt 16 ضربدر 27 17 ضربدر25 RO حاوی یک فولیکول 16 میلی متر است LO حاوی دو فولیکول 3-4 می باشد.
خداوندا تو را قسم به جلالت هر که لب به دعایم گشود تو گره از کار او بگشا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من دعا کنید به خدا دعا در حق همدیگر دعاهای خودتون هم براورده میشه قربونتون یک صلوا یک یا ابوالفضل برای رشد این نقطه کوچولوی من . ممنون
2731
2738
سلام خانوم ها آخه نکه من به سختی باردار شده بودم لاپاراسکوپی کرده بود و دکتر گفته بود باید زیفت کنی ولی من پولم جور نشد خدا معجزه کرد
به من گفت هفته 4 کمتری اینقدر کوچولو بود گفت داخل رحمه دو هفته دیگه بیا بازم سونو تا ببینیم انشااله رشد کرده باشه به من شیاف و فولیک اسید و ویتامین داد تو رو خدا همه چیز خوبه ؟؟؟
RO حاوی یک فولیکول 16 میلی متر است LO حاوی دو فولیکول 3-4 می باشد. راستش راستش به من فولیکول خوندم نوشته به انگلیسی بد BOLLICLE و شاید به جای ب اول ف باشه
من دو هفته دیگه برم رشد می کنه آیا کاری غیر از توکل هست که رشدش بیشتر بشه آخه خیلی کوچولو بود
ببین فولیکول ازش تخمک آزاد میشه و این هیچ ربطی به جنینت نداره! الان باید ساک بارداری رو ببینه و هفته 6 به بعد قلبشو نمیدونم چرا فولیکولاتم اندازه گرفته کلا قبل سه هفته اصلا بچه ای وجود نداره ولی چون از اول پریود حساب میکنن که تخمک شکل میگیریه و اینا بهت گفته سه هفته ولی معمولا ساک بارداری هم هفته 5 تشکیل میشه نمیدونم ایشون چی رو دیدن که میگن شما بارداری تاریخ پریودت کی بوده؟ آز دادی که میگی بارداری؟
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
2706