2703
2553
عزیزم شمارش 77460536 اینه. از ساعت 4 تا 8 شب هستش روزهای زوج قبلش زنگ بزن وقت بگیر سرش شلوغه
اطلاعی درباره پول جداگانه ندارم
هر زمانی که بری اولین کاری که میکنه اینه که آزمایش کلی واسه خودت و آزمایش اسپرم برای همسرت مینویسه
در خدمت هستم هر سوالی داری بفرما
شما هم همینطور ایشاله که زود نی نی دار بشی
ممنون یاسمین جان ، حتما یه وقت ازش می گیرم ، من فولیک اسید و ویتامین شیش ماهه دارم می خورم ، آزمایش کلی خون و اینا هم دادم ، اگه وقت بگیرم می رم نشونش میدم ، آزمایش اسپرم رو تا حالا نشنیده بودم ....
سوالم: شما واکسن سرخجه زدی ؟ من شنیدم که قبل از باردای باید واکسنش رو زد ... من یادم نمی یاد آبله مرغون یا سرخجه گرفته باشم ، برا همین می ترسم ... مامانم هم درست حسابی یادش نیست ، یه بار می گه گرفتی ، یه بار می گه نمیدونم ... منم می ترسم تو بارداری مشکلی برام ایجاد کنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
یه سوال داشتم ازتون بچه ها
میخواستم بدونم آیا همه پزشکا وایسه زایمان طبیعی دستمزد میگیرن؟من قبلا واسه سزارین شنیده بودم ولی واسه طبیعی نه و اینکه میگن حتی بابت بخیه هم جداگونه
ضمنا این خانم دکتر توکل واقعا کارش خوب هست؟
فاطمه جون واکسن و میتونی از پزشکت بپرسی من خودم سه ساله پیش آبله مرغون گرفتم شدید. دکترم گفت اگه حامله بودی باید بچه اتو مینداختی تو سعی کن که حتما واکسنشو بزنی تا از نگرانی در بیای
آزمایش اسپرم هم دکتر واسه شوشو مینویسه که از همون اول تکلیفش معلوم بشه که چه داروهایی برای چه شخصی تجویز کنه.
2456
پرواز جان دکترها واسه زایمان طبیعی هم پول میگیرن اگه دکتر خاصی مد نظرت باشه که اون تو رو زایمان کنه بدون دست مزد که نمیشه اما بعضی از بیمارستان ها هستن که پول نمیگیرن اگه تحت نظر بیمشون باشی
2714
سلام من از مریضای دکتر توکل هستم. دکتر خیلی خوبیه فقط خیلی خیلی شلوغه جوری که پنج تا پنج تا میفرسته تو خیلی معطلی داره من 6.7 ساعت معطل شدم /اصلن موافق طبیعی نیست. دستمزد سز و طبیعیش یکیه. بیمارستان تهرانپارس/مادران/مردم کار میکنه. خوش اخلاقه ولی سوال جواب نمیده. اگه سوال دیگه دارید در خدمتم
چرا وقتی دروغ میگی و من لبخند میزنم تو فکر میکنی خرم؟؟ خب یبار فکر کن دارم به خریت تو لبخند میزنم.
2706