موضوع بحث

دکتر زنان خوب

| 1395/08/11 | 15:19 31 بازدید
موضوع بحث: دکتر زنان خوب
عزیزی هست که دکتر شریفی یا کاظمیان رو بشناسه؟

(در محدوده پیروزی)ویا دکتر خوب در این حوالی
1389/04/07
|
14:53
سلام مینا جان
اگر منظورت فریده کاظمیان است، دکتر منه و من اسفندماه پیشش سزارین کردم و راضی هستم .
1389/04/07
|
15:37
سلام دکتر رزا پرستنده چهر خیلی دکتر خوبیه من به نخ بخیه حساسیت داشتم بخیم باز شده بود چند تا دکتر رفتم خوب نشدم تا رفتم پیش این دکتر الان خوب شدم شماره میدم زنگ بزن 77407600 اول خیابان پنجم
1389/04/07
|
15:39
دوستان من تلفن مطب خانم دکتر پرستنده چهر رو می خوام. اگه کسی داره لطفا" به ایمیلم بفرسته : [email protected]
1389/10/12
|
10:20
دکتر خوب خیابان پیروزی بهم معرفی کنید
1389/11/06
|
17:15
منم دارم دنبال دکتر خوب می گردم... خونمون هم نیرو هواییه ... این دکترا رو پیدا کردم ولی هنوز خودم نرفتم ببینم چه جورین .. دارم می گردم یه دکتری پیدا کنم که بیمارستانشم به بیمه مون بخوره ...
1.رزا پرستنده چهر... مطبش اول خ پنجمه نیرو هواییه
2.سودابه بهراد... مطبش فلکه دوم خ پنجم نیرو هواییه ... دستگاه سونو داره تو مطبش...دوبار پیشش رفتم ...
3.دکتر زهرا توکل ... مطبش تو خ پیروزیه تقاطع خ پنجم ... مطبش خیلی شیکه .. سونو نداره ... تعریفشو شنیدم
من دارم اطلاعات جمع می کنم...نتیجه رو بهتون میگم...شما هم اگه اطلاعاتی دارین بگید منم استفاده کنم
1389/12/19
|
14:05
کسی دکتر کوچکی برزی تو خیابان پنجم(پیروزی ) میشناسه؟
1389/12/19
|
19:17
مرسی مامان فاطمه جون از اینکه جواب دادی
1389/12/20
|
16:56
خواهش می کنم یاسمین جان ..منم دنبال دکتر خوب تو همین حوالی هستم فقط یه شرایط خاصی می خوام باشه ... اول می خوام : نظرش حتما روی زایمان طبیعی باشه ... بعد می خوام بیمارستانش بیمه مونو داشته باشه (بیمه تکمیلی البرز)... مهربون باشه ... خوب راهنمایی کنه و حال حرف زدن داشته باشه ... اگه دستگاه سونو هم تو مطبش داشته باشه دیگه نور علی نوره ... ولی تا حالا که موفق به یافتن نشدم ... شما چی؟
1389/12/21
|
01:49
مامان فاطمه جون منم خیلی دنبالش گشتم تا این دکتر کوچکی رو یکی از دوستانم معرفی کرد
رفتم پیشش دکتر خوبیه و وقته آدم و زیاد تلف نمیکنه بعدشم معتقد به زایمان طبیعی هم هست
فعلا که واسه کارای اولیه رفتم پیشش
شما مامان هستی یا میخوای بشی؟
1389/12/21
|
15:10
یاسمین جان منم تصمیم دارم مامان بشم ، هنوز مامان نیستم ... چه بیمارستانایی هست دکتر کوچکی؟ تو اینترنت چیزی ازش پیدا نکردم ... اگه دکتر خوبی باشه منم می رم پیشش ... دستگاه سونو داره تو مطبش ؟
1389/12/22
|
01:33
سلام مامان فاطمه جون دکتر کوچکی فکر نمیکنم سونو داشته باشه بیمارستاناشم مردم.مادران.پارسا.پاسارگاد.تهرانپارس
امیدوارم که به بیمه شما بخوره
فقط هم روزهای زوج هست منم خودم چهارشنبه میخوام برم پیشش جواب آزمایشامو نشون بدم
من 5 ساله ازدواج کردم و4 ماهه که اقدام کردم شما چطور؟
1389/12/22
|
08:36
یاسمین جان بیمه مون به بیمارستاناشون می خوره ، شماره مطبش رو برام می ذاری؟ راستی می دونی برای زایمان اهل پول جداگانه هست یا نه؟
من دو سال و نیمه ازدواج کردم و قص نی نی دار شدن دارم ، اقدام نکردم ولی هنوز...الان تو کار دندونپزشکی رفتنم...بعد از دندونام اقدام می کنم ...
یه سوال هم دارم ازت ... اینا رو جواب بده ازت می پرسم ... ایشالا زودی زودی مامان بشی
1389/12/22
|
16:59
عزیزم شمارش 77460536 اینه. از ساعت 4 تا 8 شب هستش روزهای زوج قبلش زنگ بزن وقت بگیر سرش شلوغه
اطلاعی درباره پول جداگانه ندارم
هر زمانی که بری اولین کاری که میکنه اینه که آزمایش کلی واسه خودت و آزمایش اسپرم برای همسرت مینویسه
در خدمت هستم هر سوالی داری بفرما
شما هم همینطور ایشاله که زود نی نی دار بشی
1389/12/22
|
18:20
ممنون یاسمین جان ، حتما یه وقت ازش می گیرم ، من فولیک اسید و ویتامین شیش ماهه دارم می خورم ، آزمایش کلی خون و اینا هم دادم ، اگه وقت بگیرم می رم نشونش میدم ، آزمایش اسپرم رو تا حالا نشنیده بودم ....
سوالم: شما واکسن سرخجه زدی ؟ من شنیدم که قبل از باردای باید واکسنش رو زد ... من یادم نمی یاد آبله مرغون یا سرخجه گرفته باشم ، برا همین می ترسم ... مامانم هم درست حسابی یادش نیست ، یه بار می گه گرفتی ، یه بار می گه نمیدونم ... منم می ترسم تو بارداری مشکلی برام ایجاد کنه...
1389/12/23
|
01:27
سلام
یه سوال داشتم ازتون بچه ها
میخواستم بدونم آیا همه پزشکا وایسه زایمان طبیعی دستمزد میگیرن؟من قبلا واسه سزارین شنیده بودم ولی واسه طبیعی نه و اینکه میگن حتی بابت بخیه هم جداگونه
ضمنا این خانم دکتر توکل واقعا کارش خوب هست؟
1389/12/23
|
13:04
فاطمه جون واکسن و میتونی از پزشکت بپرسی من خودم سه ساله پیش آبله مرغون گرفتم شدید. دکترم گفت اگه حامله بودی باید بچه اتو مینداختی تو سعی کن که حتما واکسنشو بزنی تا از نگرانی در بیای
آزمایش اسپرم هم دکتر واسه شوشو مینویسه که از همون اول تکلیفش معلوم بشه که چه داروهایی برای چه شخصی تجویز کنه.
1389/12/23
|
13:55
پرواز جان دکترها واسه زایمان طبیعی هم پول میگیرن اگه دکتر خاصی مد نظرت باشه که اون تو رو زایمان کنه بدون دست مزد که نمیشه اما بعضی از بیمارستان ها هستن که پول نمیگیرن اگه تحت نظر بیمشون باشی
1389/12/23
|
13:58
ارسال پاسخ و نظر شما