2733
2739
عنوان

عکسهای تولد دخمملیییییم

1161 بازدید | 19 پست
سلام به همه دوستای خوبم.هفته گذشته جشن تولد کفشدوزکی دخترم بود.راستش تا قبل اینکه عضو این سایت باشم نمونه های تولد تمدار ندیده بودم.رفتم سراغ شرکتهایی که چنین تزییناتی دارن و دیدم خیلی گرون واسم درمیاد واسه همین خودم آستین بالا زدم و هر چی بلد بودم و واسه دخترم طراحی کردم.از همه دوستای خوبم که با دست و دلبازی ایده میزارن هم ممنونم.منم این عکسارو میزارم که هم ببینید گرفتن جشن تم دار زیاد سخت و هزینه بر نیست هم اینکه اگه کسی خواست ایده بگیره...
البته الان محیط کارهستم و چند تا عکس بیشتر ندارم
[
دورباش اما نزدیک...من از نزدیک بودنهای دور میترسم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مبارکش باشه

امیدوارم تو زندگی همیشه شاهد موفقیتها و شادیهاش باشی
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
2740
مامی پرهامی دادم به یه مرکز خدمات کامپیوتر معمولی که پرینتر رنگی داشت.مقواهای سایزa4 هم خریدم دادم بهش اون فقط پرینت گرفت.هزینه پرینت رنگی 700 تومنه.ولی چون مقواها رو خودم خریده بودم و تعداد هم زیاد بود برگی 400 ازم گرفت
دورباش اما نزدیک...من از نزدیک بودنهای دور میترسم
2706