2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2731
2738
1386 دلار ماهانه...!!!

با دلاری 3000تومن حدوداً میشه 4.158.000 !!!!

برای زندگی توی ایران ای با این درآمد بد نیست!!! ولی برای خارج از کشور با این درآمد ماهیانه خیلی سخته!!!

بی خود میگه ثروتمند!!! مردیکه داره دون میپاشه!!!

" دعای ما سیر نکرد، کودکان گرسنه را !!! "

حالا این گل پسر مجردمون خواسته کشته مردهاش تمام ایران اسلامی رو زیر پا بذارن تا پیداش کنن که نه ادرسی نه شماره ای
یا خواسته تو کف بزاره
حالا من موندم این گل پسر منظورش از رقصنده ایرانی خود اموز چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه بگید شیر فهم بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
شماره داشت من باهاش ازدواج میکردم شوشورو بیرون میکنم
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
البته محیا جون ارزشم داشت ها مفتکی رقصنده میشدی جفتی با هم تا شب قر میدادید
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
اره بابا سر تا پامو طلا جواهر میگرفت

تواین دنیا ی روز خوشو میدیدم
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2706