موضوع بحث

بادکنک آرایی

موضوع بحث: بادکنک آرایی
سلام دوستان لطفا هر کی بادکنک آرایی بلده با عکس بیاد به همه آموزش بده هر کی ایده ای برای تزئین با بادکنک داره بیاد در اختیار بقیه دوستان هم بذاره
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
من عکس ندارم ولی می تونی با بادکنک قرمز قلب درست کنی.
از این گازایی هم که میزنن تو بادکنکای الومینیومی که میچسبه به سقف استفاده کنی قشنگ میشه
میتونی توضیح بدی چه جوری؟
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
یه سری بادکنک هست که بصورت سری مثلاا 12 تایی میفروشن از جنس الومینیوم مثلا شکل صورت میکی ماوس
مثل کاغذه
بعد گاز مخصوصش رو هم بهت میده
با اینا بادش میکنی
این گاز باعث میشه بادکنک تا جایی که به مانع بخوره بالا بره
اگه رو بانای رنگی هم بهش ببندی که تا نزدیک زمین برسه خیلییییییییییییییییی قشنگ میشه
مرسی رها جون دیدم اونا رو تیراژه زیاد داره هر دفعه میریم تیرازه باید واسه نینی بخریم
گازش رو چه جوری میدن چه جوریه من وقتی خالی شد گفت بیارید ما باد میکنیم
اخیییییییییییییییییییییییی

واییییییی خدایا منم نی نی دار بشم ببرمش پارک واسش بادکنک بخرم!!!
باید اونو اگه مراسم داری خودت بخری عزیزم
از اونایی که لوازم فانتزی تولد میفروشن

آپلود سنتر عکس رایگان
آپلود سنتر عکس رایگان
آپلود سنتر عکس رایگان
این گل ها خیییییلی قشنگن چجوری درست میشه؟؟؟؟؟؟؟
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
تو اون گل ها بادکنک ها به چی وصلن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چوبه؟؟؟

با چی باید بهم بچسبونیم؟؟
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
نه اینها بادکنکهای هلیومیه
الی جون من گل ساد اش رو درست کردم با چسب نواری میچسبونی به دیوار 4 تا بادکنک بزرگ 1 دونه بادکنک کوچیک هم وسطش
آپلود سنتر عکس رایگان
آپلود سنتر عکس رایگان
آپلود سنتر عکس رایگان
آپلود سنتر عکس رایگان
آپلود سنتر عکس رایگان
من این رنگین کمون رو واسه تولد دخترم درست میکنم خیلییی راحته
هر کی عکس از بادکنک آرایی های خوشگل داره لطفا بذاره اینجا
منیزه جون مرسی دنبال همین بودم تو ذهنم همین بود اما نمیدونستم چه جوری میشه
1
مولتی هاستر
2
مولتی هاستر
3
مولتی هاستر
ارسال پاسخ و نظر شما