2737
2739
عنوان

کسی از شیکاگو هست؟

5037 بازدید | 25 پست
سلام کسی از شیکاگو هست؟ ما پس فردا داریم میام یه هته مسافرت هتل Hyatt رزرو کردیم اگه مرکز خرید و فروشگاههای خوب نزدیک هتل یا جاهای دیدنی شیکاگو رو بهم معرفی کنید ممنون میشم
یکی از قشنگترین جاهای شیکاگو ساحلشه که اولیسن ساحل امریکاست فقط برای نزدیکیش به دانتون ساحل کنار دانتونه و این یعنی واقعا زیبایی کنار دانتون و ساحل هر چی بخوای میتونی پیدا کنی من مال ویسکانسنم کنار شیکاگو خونه من تا شیکاگو یک ساعت راه سوال داشتی بپرس بدونم بهت میگم عزیزم
یلدا جون ممنون از لطفت ما از تورنتو میایم با ماشین فکر کنم حدود نه ساعت راه باشه بین راه احتمالا یه جا می مونیم دارم از رو نقشه هتل برای بین راه پیدا می کنم بین دو تا شهر Ann Arbor,Detroit موندم نظرت کدوم بهتره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش میکنم عزیزم ببخشید من نبودم جواب بدم ببین دیتروید هم شنیدم جای قشنگیه چرا ویسکانسین واینمیستید از ما که به شیکاگو نزدیکتره تو داری میری پایین دور میزنی ما به شما نزدیکتریم فکر کنم تا دیتروید و از اینجا تا شیکاگو هم 1 ساعت راه ما wisconsin waukesha هستیم اگه خواستی بگو شماره سل فونم رو برات ایمیل کنم کاری داشتی در خدمتم بیا پیش ما خونمون کوچیکه ولی دلمون یکم بزرگه بیای قدمت رو چشم خوشحالمون میکنید
http://www.baptistsonmission.org/BPWC/Images/the-united-states-of-america-map.gif
اینو ببین ما به شما نزدیکتریم برای رفتن از طرف دیتروید باید دریاچه میشیگان رو دور بزنید ولی از طرف ما فکر کنم راحت تر باشه بازم یه نگاه به نقشه بنداز و ببین تا ما چقدر راه تا دیتروید چقدر راهه
یلدا جون مرسی خانمی که اینقدر مهربونی والا ما شیکاگو هتل گرفتیم پولش رو هم کامل دادیم شما تا اونجا میگی که یک ساعت فاصله دارید و ما نمی خوایم بیشتر از چهار پنج ساعت درایو کنیم اگه تو نقشه دقت کنی ما باید از مرز دیتروید بیام آمریکا تا اونجا هم چهار ساعت راهه حالا یا همونجا می مونیم یا یک کم میام جلوتر که میشه آن اربور به هر جال باید دریاچه رو دور بزنیم مگه راه دیگه ای هست؟
اره اگر لطف کنی سلت رو برام msg ممنون میشم
یلدا جون الان شهرتون رو پیدا کردم شما از طرف ما میشید بعد از شیکاگو . از جاهائی که میشه با دوتا بچه رفت هم برام بگو با فروشگاهای آمریکا اکثرا آشنا هستم خیلی هاشون اینجا هستند خیلی هاشون هم تو ایالتهای دیگه آمریکا رفتم ولی اگه تو پیدا کردنش مشکل داشتم بهت زحمت میدم اما جاهای دیدنی برام مهمتره
2738
اره ماریا جان از طرف شما درسته اگه بخواید از این طرف بیاید دور میشید همون از طرف دیتروید بهتره از حاشیه میشیگان بیاید خیلی زیباست من شهرهای کنار میشیگان رو از طرف خودمون از بالا دیدم ولی از پایین که خود ایالت میشیگانه ندیدم میدونم زیباست
عزیزم من با شیکاگو زیاد اشناییتی ندارم ولی میدونم از لحاظ زیبایی ساحلش زیباست و همچنین مرکز شهرش فوق الادست من هر بار میرم میرم اونجا اگه اجازه بدی شمارم رو الان برات میفرستم تا فردا حتما با من تماس بگیر بیشتر با هم راجع به اینجا حرف بزنیم هرچند که کانادا و امریکا در اصل مثل هم هستش و همه جاش یکیه فقط کمی تفاوت داره من ارزومه که هر چه زودتر ابشار شما رو ببینم
مریم جون یلدا خییییییییییییییلی خانومه ها ....دلشم خیییییییییییییلی بزرگه :)))

به به میبینم دارید میرید مسافرت...خوش بگذره....

خوب پس من شدم دوست مشترک شما دوتا....در نتیجه یعنی الان شما هم با هم دوستید دیگه :)))
اره فاطمه جون بابا همسایه باید هوای همسایش رو داشته باشه دیگه
ماریا جون من دیشب بی خوابی زده بود به سرم الان بگو کجایی من یه کلوپ خصوصی زدم تو همین سایت و دعوتت کردم و شماره تلفنم رو برات گذاشتم اگه بازم نگرفتی بگو برات بزارم ادرس ایمیلت هم ندارم وگرنه برات میل میکردم
راستی کی حرکت میکنید ؟؟؟؟؟؟؟
فاطمه جونم تو یاد بگیر از دوستت پاشو بیااینوری هر جایی باشی شکارت میکنم میارمت پیش خودم فکر نکن میزار بری جایی ها من اینجا لب مرض هستم ومیتونم جلوتو بگیرم ههههههه عینا راه زنها
2706