2737
2739

ساعتو نگاه میکنم دل نگرون پسرمم که با دوستاش رفته مسافرت.دل دل میکنم بهش زنگ بزنم ولی میگم باز میگه مامان دوستام مسخرم میکنن انقدر نگرانمی هی تند تند زنگ میزنی

.مردی شده واسه خودش دیگه بیست و یک سالشه.

علیرضا از تو اتاق صدام میکنه پری خانم این شیر گرم ما چی شد هنوز تو فکر اون پدر سوخته ای.اون الان داره واسه خودش کیف میکنه.بعد یه پوز خند میزنه و میگه کم واسه اومدنش چشم انتظار موندیم اینم از بزرگ شدنش.

دریا از تو اتاقش میاد بیرون میگه آخ آخ باز بابا یاد خاطرات چشم انتظاری آقا افتاد.خدا رو شکر که من بعد از گل پسرتون یهو و ناغافلی اومدم ها وگر نه چه خاطراتی از به دنیا اومدن من داشتید ها.

تودلم یاد اون روزا

میوفتم آذر نود و هشت که چقدر نا امید و افسرده بودم.دکترا ناامیدم کرده بودن و میگفتن فقط معجزه است که طبیعی باردار شی.هر چی به وقت عملم نزدیک تر میشد استرسم بیشتر میشد.آخرین شانسم بود برای ای وی اف ولی قبلش باید لاپرا میکردم و احتمال داشت لوله هامو از دست بدم.دکتر گفته بود روز سوم پریودت بیا تا داروهاتو بدم آماده شی واسه عمل.از موعدم گذشته بود ولی امیدی نداشتم فکر میکردم از استرس عمله  رفتم دکتر گفتم من موعدم نشده هنوز حتما یه مشکلیه گفت برو پایین آزمایش بده بیا خندم گرفت گفتم شما خودتون گفتید دیگه طبیعی باردار شدنت فقط با معجزست.دکترم گفت خوب شاید معجزه شده.آره معجزه شده بود و من مادر شده بودم

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشاللع بحق علی همینجوری بشه ک میخای

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2742

از رحمت خدا ناامید نشو رحمت خدا مال بندهاشه توعم بندشی

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
حس میکنم یه بار از این تاپیکا داشتم

من داشتم میخوندم و نوشتم تعطیل شد استارترشو یادم نیست

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2740
از رحمت خدا ناامید نشو رحمت خدا مال بندهاشه توعم بندشی

ممنون امیدم فقط و فقط خداست

استاتر جان بهتر نیس بجای چرخیدن تو نی نی سایت و حروم کردن وقتت بری دنبال نویسندگی..قول میدم بهت یع نویسنده ی معروف بشی.. 

ماشالله .. فک کردم دارم رمان میخونم .. خیییلی عالی بود 

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
من داشتم میخوندم و نوشتم تعطیل شد استارترشو یادم نیست

وای چ واقعی تو مادر میشی من مطمعنم......

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
ممنون مهربون

خاهش میکنم گلم

لاتقنطوا من رحمه الله

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706