2737
2734
دوستای عزیزم من نذر کرده بودم اگه پسرم سلامتیشو به دست بیاره تا وقتی توانشو دارم سالی یک بار قرآن رو به نیت شفای همه بچه های مریض،یا خودم به تنهایی یا به کمک بقیه، ختم کنم. حالا هر کس دوست داره سهمی داشته باشه بسم ا...تا آخر سال 93 هم فرصت دارین تا سهمتونو بخونین.
CafeMom Tickers
جزء 1 ......................افسانه جزء 2......................افسانه جزء 3......................افسانه جزء 4......................افسانه جزء 5......................افسانه جزء 6......................متین جزء 7......................متین جزء 8...................... جزء 9...................... جزء 10....................نادیا جزء 11...................... جزء 12......................کیان دخت جزء 13...................... جزء 14...................... جزء 15...................... جزء 16...................... جزء 17...................... جزء 18...................... جزء 19...................... جزء 20...................... جزء 21...................... جزء 22...................... جزء 23...................... جزء 24...................... جزء 25...................... جزء 26...................... جزء 27...................... جزء 28...................... جزء 29...................... جزء 30......................مامان آرشاویر
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
رفلاکس ادرار داشت.خدا رو شکر گرید یک بود و بعد 9 ماه خوب شد.ولی تو مدتی که بیمارستان به خاطر عفونت بستری بود و بعدشم تو مطب دکتر اینقدر بچه های مریض دیدم که تنها کاری که از دستم بر میاد همین دعا کردنه ان شا.. پسر گل شما هم زوده زود خوب میشه متین جان
CafeMom Tickers