2737
2734
عنوان

کمک ..... خوابه نی نی ها

502 بازدید | 4 پست
دوست جونا کوچولوم به خاطره رفلاکسش باید سرش کاملا بالا باشه تو هر چیزی تا حالا گذاشتمش خودش رو پرت می کنه پایین ....... هنوز تشک غلت گیر نگرفتم به نظرتون اگه غلت گیر بگیرم می تونه طاقت بیاره انعطافه غلت گیرا تا چه حده ؟ ... در ضمن تا کی می تونم از غلت گیر استفاده کنم ...... ؟
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
قربونت مامان محبوب جان ............
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کس واقعا نمی تونه کمک کنه .......
2728
کاشکی میتونستم کمکت کنم حوا جون ولی منم اطلاعی ندارم.
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!