2733
2734
عنوان

کیا پای بچشون اینجوریه؟ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه زانو اجازه نمیده بهش میگن ضربدری یا ایکس

عزیزم تا بچه است با کفشها و وسایل طبی قابل درمان هست.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
اونقدي نيست كه عمل كنم فقط مثل غورباقه راه ميرم

تو نت نوشته تا ۷ سالگی صبر کنید اصلاح نشد ببرید دکتر یعنی تا ۷ سالگی طبیعی اما بنظرم طبیعی نیس بردم دکتر کفی و کفش نوشت گفت یکیش رو بگیر هرکدوم که تونستی بعد روزی ۸ ساعت باهاش راه بره

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2731
فاصله بین دو مچ اگه بیشتر از ده سانت باشه درمان میخاد . بچه ی شما اکی هست

من بینهایت به کجی پا حساسم خودم جراحی شدم البته پام پرانتز بود بخاطر این خیلی رو دخترم حساسم

زندگی زیباست چشمی باز کن  
پسر منم همینجور هست...  4.5 سالشه  بردم پیش فوق تخصص ارتوپد کودکان گفت تا 8 سالگی اصلاح ...

دکتری که من بردم ارتوپد بزرگسالان بود جدیدا ی موجی افتاده بین دکترا که میگن کفی و کفش استفاده نکنید یسریا میگن استفاده کنید موندم چکار کنم

کدوم دکتر بردی شما؟

زندگی زیباست چشمی باز کن  
پسر منم همینجور هست...  4.5 سالشه  بردم پیش فوق تخصص ارتوپد کودکان گفت تا 8 سالگی اصلاح ...

مامان برسام کجا رفتی بیا بگو کدوم دکتر بردی پسرتو و کی دکتر بردی

زندگی زیباست چشمی باز کن  
2706