2737
2734
عنوان

راه نرفتن

510 بازدید | 7 پست
سلام پسرم 3.5 سالشه حدود دو ماه پیش آوردمش تهران برای بیماریش که تشخیص دادن هموسیستنری است و کلی دارو دادن همون جا بود یه شب تشنج کرد و بعد از اون دیگه راه نرفت و پاهاش و زانوهاش به عقب برگشت و نمتونست بایسته پیش دکتر محولاتی مغز اعصاب اطفال توی شریعتی بردم گفت اثرات داروهای تشنجه تا یه هفته دیگه خوب میشه بعد آمدیم اهواز و هیچ فرقی نکرد و زنگ زدم بهش گفت ببر دکتر اهواز . بردم دکتر مغز اعصاب اهواز براش کار درمانی نوشت و گفت دو ماه باید انجام بده حالا دارم میبرم هفته ای دو جلسه هر جلسه نیم ساعت و فقط ورزش میدن برای پاهاش خواهشاً کمک کنید تا حالا کسی این مشکلو داشته ؟ آیا بچه ام خوب میشه میتونه دوباره مثل قبل راه بره و بازی کنه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد بیماریش نمبدونه
ولی برادر زاده من هم تشنج کرد تو سن 10 سالگی
یه مدت نمیتونست خوب راه براه رفته رفته بهتر شد ولی بازم مثل قبل تشنجش نشده
برای پسرت ارزوی سلامتی میکنم
که بیش از خودت بیقرار تو هستم
2728
سلام من از همسرم. که پزشک مغز واعصاب هست....پرسیدم. گفت عوارض این بیمارئ مئ تواند به اعصاب پا اسیب برسونوه/////اما داروهائ که به اینو بیماران داده م.ئ شه نمئ تونه به تنهایی منجر به تشنج بشه/....در ضمن به شما پیشنهاد می شه حتما یک ام.ار.ای. از بچه انجام بشه.....حتما این موضوع رو انجام بشه ...چون احتمال چیزهای دیگه بوده باشه////
2738