2737
2739
عنوان

راهنمایی برای خرید ماشین ظرفشویی

1251 بازدید | 12 پست
سلام دوستان

من می خوام ماشین ظرفشویی بخرم ترجیحا 8 نفره آخه 2 نفر بیشتر نیستیم و در سال زیاد مهمون ندارم به نظرت خوبه؟

میشه مارک ماشین ظرفشوییتون رو به من بگین و اینکه ازش راضی هستین یا نه؟

من می خوام مجیک سیلور طرح بامبو بگیرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هم کاملا با نظر شقایق موافقم یک بار هزینه کن یک عمر راحت می شی. من کارمندم و بعضی شبها هم شوهرم ماموریته شب هم خونه مامان می مونم ولی با وجود یک بچه کوچیک در هفته حداقل سه بار ماشین 12 نفره رو روشن می کنم و واقعا از وقتی این رو خریدم جونم ازاد شده. ولی مامانم رفته رومیزی خریده مدام پای ظرفشویی وایستاده من که اصلا رومیزی رو توصیه نمی کنم تازه توی این 3 یا 4 سال 3 دفعه هم خراب شده یک بار 2 سال پیش 170 تومن خرج تعمیراتش شد
Lilypie Maternity tickers
2740
به نظر منم اگر یه بار هزینه کنی خیلی به صرفه تر و بهتره
من 7 ساله که بوش دارم و واقعا عالیع

مامانم 10 سال- خالم 8 سال- خودم 7 سال- خواهرشوهرم 6 سال- خواهرزادم 4 سال و دختر خالم 3 ساله که بوش داریم با مدلهای مختلف و همه راضی هستیم
سارا جون اگه ماشین 8 نفره بخری هر بار بعد از غذا خوردن باید دستگاه رو بزنی. هم زحمتت زیاد می شه هم مصرف آب و برق و پودرت زیاد می شه و هم اینکه سر و صداش اذیتت می کنه. اگه مهمون هم داشته باشی که چندین بار باید بزنیش.
اما اگه 12 یا 14 نفره بگیری همه ظرف های کثیف رو از صبح می ریزی توش و شب یک بار روشن می کنی. به نظرم اینطوری زحمتش خیلی کمتره و به صرفه تر هم هست. مهمون هم داشته باشی کارت رو بهتر راه می ندازه.
ضمن اینکه ماشین های 8 نفره حدود 500-600 تومن هست در حالی که 12 نفره ها بسته به مارکش از 700-800 تومن به بالاست. یعنی از نظر اقتصادی هم صرفه با 12 نفره است.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز