2737
2734
عنوان

هفته چندم بارداریم؟!

222 بازدید | 16 پست

سلام. من چند ماهه پریودام نامنظم بود اخرین بار ۶ مهر شدم الان چند هفته ام البته رفتم سونو گفت فعلا ساک حاملگی تشکیل نشده

اخه من چرا انقد این بیشرفوووووو میخوامش, جوووووووون!

تشکیل شده یا نشده؟؟ 

نشده چطور فهمیدی بارداری؟

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقد زود سونو دادی!

نمیدونستم حامله ام دکتر گفت سونو بده ببینم کیست نداری که لخته خون دیده شد گفت آز بده شاید حامله ای که جوابش مثبت شد

نمیدونستم حامله ام دکتر گفت سونو بده ببینم کیست نداری که لخته خون دیده شد گفت آز بده شاید حامله ای ک ...

آهان مبارک باشه ی چندهفته صبرکن بعد دوباره بروسونو براتشکیل قلب دقیق میگه چندهفته وروز باردار هستی

میشه برای سلامتی همه ی تودلیا یه صلوات بفرستید
2738

من باتصورات خودم ۹ هفته بارداربودم ک چندروز پیش رفتم سونوگفت ۸ هفته و۳روز!بخاطراین گفتم ی چندهفته صبرکنی ک جنینت بزرگتر بشه وحداقل باحساب خودت ۶ هفته ات گذشته باشه

آهان مبارک باشه ی چندهفته صبرکن بعد دوباره بروسونو براتشکیل قلب دقیق میگه چندهفته وروز باردار هستی

باشه مرسی همون میخواستم بدونم دو هفته دیگه برم خوبه نمیخوام هر هفته سونو بدم دکتر هم میری سریع سونو مینویسه

من باتصورات خودم ۹ هفته بارداربودم ک چندروز پیش رفتم سونوگفت ۸ هفته و۳روز!بخاطراین گفتم ی چندهفته صب ...

من احساس میکنم کمتر از ۴ هفته باشم . میخوام بدونم هفته چندم ساک حاملگی تشکیل میشه

باشه مرسی همون میخواستم بدونم دو هفته دیگه برم خوبه نمیخوام هر هفته سونو بدم دکتر هم میری سریع سونو ...

بخاطرهمین گفتم حدودا باحساب خودت ۶هفته روصبر کن بعدبروچون  ۶هفته خیلیاسونو نشون میده قلب نینیاشون رواگرم رفتی گفت قلبشنمیزنه نترس چون خیلیاهم تا۸هفته طول میکشه تا نشون میده.

من احساس میکنم کمتر از ۴ هفته باشم . میخوام بدونم هفته چندم ساک حاملگی تشکیل میشه

نمیدونم والامنم بارداری اولمه خیلی تجربه ندارم اما فقط اینو میدونم زودزودنرو ک الکی بهت استرس میدن دکترا

نمیدونم والامنم بارداری اولمه خیلی تجربه ندارم اما فقط اینو میدونم زودزودنرو ک الکی بهت استرس میدن د ...

مرسی عزیزم جواب دادی. اره زود نمیرم

مرسی عزیزم جواب دادی. اره زود نمیرم

خواهش میکنم عزیزم آخه خودمم هول بودم زود برم اما خب خیلی خودمو کنترل کردم ک دیربرم بجاش سورپرایزشدم دوقلو داشتم نمیدونستم خخخ

2706