2410
2553
عنوان

گرفتن شیشه شیر از بچه

41961 بازدید | 23 پست
مامانای عزیز من نمیدونم چیکار کنم تا شیشه شیر رو از مهسا بگیرم پوشک و شیر خودم رو خیلی راحت گرفتم ازش اما اینو نمیتونم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عطاریه به من صبر زرد داد کمی با اب قاطیش میکنی .میزنی سر شیشه هر بارمیخوره تلخه به مرور بدش میاد ومیتونی کمی هم توشیر بریزی تا شیرش هم تلخ شه در کنارش تو لیوان یا لیوانهای نی دار میتونی شیر بریزی وبزاری بعد بهش وقتی اونوکه تلخه خورد بگی از این بخوره به مرور که میبینه اون تلخه واون یکی شیرین خودش جلب لیوان میشه
کلا سرشیشه وشیرش رو بدمزه کن بگو شیشت دیگه خراب شده
من اینکارو کردم حتی به صبر زرد مالیدن هم نکشید
2456
2714
منم مشکل شما را دارم آنی جون لیوان نی دار هم واسش گرفتم اما حتما باید شیر رو تو شیشه پستونکش بخوره وگرنه لب نمیزنه وبهونه میگیره
مَحرم تن بودن با مَحرم دل شدن تفاوت دارد …
آنی جون چرا اینقدر نگرانی من خودم وقتی نی نی بودم خودم یادم میاد مامانم توی شیشه بهم آبمیوه و شربت و چاییو اینها می داد من هم کلی کیف میکردم .فکر کن...
نگرانی نداره عزیزم
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
به هر حال تا زه میخوایید شروع کنید !حتما بی تابی وگریه میکننن ولی شما ففط شیشه تلخ بدید بالاخره تسلیم میشن یه بار تلخ یه بار شیرین فایده نداره ها!محکم باشید وگریه هاشونو تحمل کنید اگه واقعا میخوایید بگیرید دخترمن تا اخر های 4سالگی شیشه میخورد الان 2 یا3ماهه گذا شته کنارشهریور 4سالش تموم میشه !
آنی عزیز چرا می‌خوایی شیشه رو ازش بگیری شیر بریز توش بزار تا هر چند سالگی بخوره بچه من هم سه سالش ازش نگرفتم و همچنان شیر پاستوریزه توش می‌ریزم و بعد غذا می‌دم میخوره. تا پنج و شش سالگی خودش دیگه نمی‌خورده مطمئن باش این همه هم دوز و کلک نریز
نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
2706