موضوع بحث

گرفتن شیشه شیر از بچه

| 1392/12/27 | 16:16 20 بازدید
موضوع بحث: گرفتن شیشه شیر از بچه
مامانای عزیز من نمیدونم چیکار کنم تا شیشه شیر رو از مهسا بگیرم پوشک و شیر خودم رو خیلی راحت گرفتم ازش اما اینو نمیتونم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید
1390/05/11
|
12:42
آنی جون چند وقتش هست.
1390/05/11
|
12:45
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
ببین عطاریه به من صبر زرد داد کمی با اب قاطیش میکنی .میزنی سر شیشه هر بارمیخوره تلخه به مرور بدش میاد ومیتونی کمی هم توشیر بریزی تا شیرش هم تلخ شه در کنارش تو لیوان یا لیوانهای نی دار میتونی شیر بریزی وبزاری بعد بهش وقتی اونوکه تلخه خورد بگی از این بخوره به مرور که میبینه اون تلخه واون یکی شیرین خودش جلب لیوان میشه
کلا سرشیشه وشیرش رو بدمزه کن بگو شیشت دیگه خراب شده
من اینکارو کردم حتی به صبر زرد مالیدن هم نکشید
1390/05/11
|
12:47
نه یه ذره ! عطاری گف نداره !
1390/05/11
|
12:49
وقتی بهش توضیح مدم نمیتونه شیشه شیر بخوره قاطی میکنه داد میزنه بی قراری می کنه دلم میسوزه براش
1390/05/11
|
12:50
ممنونم سلی جون شبها اذیت نمیشه چون بدجوری به شیشه شیرش عادت داره موقع خواب شبانش
1390/05/11
|
12:52
منم مشکل شما را دارم آنی جون لیوان نی دار هم واسش گرفتم اما حتما باید شیر رو تو شیشه پستونکش بخوره وگرنه لب نمیزنه وبهونه میگیره
1390/05/11
|
12:54
مَحرم تن بودن با مَحرم دل شدن تفاوت دارد …
آنی جون چرا اینقدر نگرانی من خودم وقتی نی نی بودم خودم یادم میاد مامانم توی شیشه بهم آبمیوه و شربت و چاییو اینها می داد من هم کلی کیف میکردم .فکر کن...
نگرانی نداره عزیزم
1390/05/11
|
12:55
مرسی مامان عسل آ[ه میدونی واقعا تحمل بهونه گیری بچه سخته تازه براش لیوان نی دارهم خریدم لب نمیزنه اصلا شکلش هم نمیخواد ببینه
1390/05/11
|
12:59
به هر حال تا زه میخوایید شروع کنید !حتما بی تابی وگریه میکننن ولی شما ففط شیشه تلخ بدید بالاخره تسلیم میشن یه بار تلخ یه بار شیرین فایده نداره ها!محکم باشید وگریه هاشونو تحمل کنید اگه واقعا میخوایید بگیرید دخترمن تا اخر های 4سالگی شیشه میخورد الان 2 یا3ماهه گذا شته کنارشهریور 4سالش تموم میشه !
1390/05/11
|
12:59
آنی عزیز چرا می‌خوایی شیشه رو ازش بگیری شیر بریز توش بزار تا هر چند سالگی بخوره بچه من هم سه سالش ازش نگرفتم و همچنان شیر پاستوریزه توش می‌ریزم و بعد غذا می‌دم میخوره. تا پنج و شش سالگی خودش دیگه نمی‌خورده مطمئن باش این همه هم دوز و کلک نریز
1390/05/11
|
13:13
نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
آخه عزیزم مادر شوهرم همش می گه باید بگیری ازش کلافه شدم بخدا
1390/05/11
|
13:14
چیکار به حرف مردم داری بزار بگه خسته می‌شه بچه من هر روز یک کیلو شیر می‌خوره مگه بچه با لیوان می‌تونه این اندازه شیر بخوره شیر ازش نگیر گناه داره بزار هر چی دوست داره بخوره
1390/05/11
|
13:17
نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
آنی جون وقتی میگه بگو مگه چه اشکال داره؟
1390/05/11
|
13:20
مادر شوهرت درست میگن
مکیدن باعث تثبیت دهانی میشه که عوارض خودشو داره
مگر اینکه سر شیششو خیلی گشاد کنی که اصلا حالت مکیدن نداشته باشه
1390/05/12
|
14:30
هر جور که خودت فکر میکنی بهتره انجام بده اما اگه میخوای از شیشه بگیریش اصلا تلخش نکن چون احتمال داره از شیر زده بشه
من بچه دختر عمه ام رو به این روش از شیر گرفتیم که سر پستونکیش رو زرد چوبه زدیم و گفتیم اخی شده اگه میخوای با شیشه بدو.ن سر شیشه بخور خیلی راحت دیگه نخورد فقط یه چند بار پرسید اخی شده
فقط یادت باشه نباید بعدا بشوریش و ببینه وگرنه دستت رو میخونه
1390/05/12
|
14:36
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... Lilypie First Birthday tickers
ارسال پاسخ و نظر شما