2410
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 6

| مشاهده متن کامل بحث + 1295787 بازدید | 13379 پست
شراره جون پیلاتس ورزش کششی محسوب میشه براانعطاف بدنی مناسبه براکم کردن وزن ورزشهای هوازی درکناربدنسازی ورژیم براتون مناسبه
باشگاه ورزشی باید مسیرش براتون نزدیک باشه و بتونید راحت رفت و امد کنید بااین ترافیکای تهران .تومحل و نزدیکیتون بگردین
معمولا یه باشگاه خوب پیدامیشه بسته به معیارهای خودتون
مامی هدا و هلی بهترین راه پرشدن صورت تپل شدنه.من دوکیلو اضافه کردم حسابی گونه هام درومده همه میگن وای چه خوشگل شدی:))تزریق چربی هم هست که البته باجذب آب ریسک دفرمه ونامتقارن شدن هست که اکثراباتزریق مجددرفع میشه ویا توی دورباطل تزریق میفته..

عسل ف جون ازدواجت رو تبریک میگم عزیزم.واقعیتش اینه که خرید جواهربه بودجه و علاقه شخصی ربط داره اگر هزینش براتون مهم نیست جواهرات مظفریان ازهمه معتبرترهست وکارهاشون با شناسنامه میدن.جواهرفروشی پلاتین توی گاندی هم برلیانهای مارکدارواصیل میاره.سیاوش مظفریان همیشه کارهای خوب نداره .معمولا تو ژانویه شوی جواهرمیزاره یه سربرو کارارو ببین براشو تلفنتوبزار دعوتنامه میفرستن برات.جواهرحتماازجای معتبربخر جواهرفروشیای میلادنورهم پیشنهاد نمیکنم قیمتهای بیخود دارن کاراشونم شیک نیست..
سلام بر مامان توپول خوشگل! خوبی عزیزم؟ ایران خوش میگذره؟ مانا جان من لاغرم میخوام برم بدنسازی یه خرده عضله دربیارم ولی خودم میدونم بدنم خیلی خشکه کم میارم میخواستم اول برم یه خرده نرمش کنم الان دیدم گفتی پیلاتس برای انعطاف بدنی خوبه... برای من هم گزینه خوبیه که چند ماه اول برم پیلاتس بعد برم با دستگاه و دمبل کار کنم؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من از این تاپیک عسل گرفتم به دستم رسید خیلی خوبه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=577229&PostID=25063683#25063683
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2456
نه عزیزم وقتشو که ندارم از سر کار باید بدو بدو برم . نظر متخصصانت چیه عزیزم؟
2714
سلام
هوری جون بگیر خیلی خوبه

خواهر و دختر خالم هم دارن استفاده می کنند البته بسیار خشک می کنه ولی خوب می تونی بعدش از مرطوب کنندش استفاده کنی عزیزم

این را بدون یکی از مهمترین عملکردهای شوینده های ضداکنه خشک کردنه ولی خوب لوسیونش خیلی بیشتر از خود شوینده خشک می کنه اون را نگیر

ماسک ضد اکنش عالیه

پریروز خواهرم پیش دکتر انصارین بود بهش گفته بود داره از اینها استفاده می کنه و دکتر هم بسیار تایید کرده بود
شماره تماس 09368669501 مریم تهرانی
خانم گلی که 30 سالشونه و دکتر دور چشم الارو بالای 35 داده بارها ذکر شده که سن پوست با سن شناسنامه فرق می کنه عزیزم نگران نباش دکتر درست بهتون داده

حالا اگر خیلی احساس زیاد بودن می کنی فقط شب قبل خواب بزن
خیلی هم به نوشته های پشت این کرم ها توجه نکن
سلام بچه ها
دو تا سوال یکی اینکه کسی میدونه واسه کت اسپورت رنگی کجا برم آخه پیدا نمیکنم
دوم اینکه یه کفش شیک رنگ پا پاشنه بلند میخوام کسی اگه تو پاساژگردی هاش و مزون گردی ها دید توروخدا به من بگه برم بخرم متـــــــــــــــــــــــــــــــــشکرم
خانم گلی که اومدی کریم خان وطلا هاش را نپسندیدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من که از این گفته شما تعجب نمی کنم چون مغازه دارهای این راسته به هر کسی همه چیز و کارهای خاصشون را نشون نمی دن به دلایلی مرکز طلای ایران اینجاست ولی خوب باید بلد باشی پیش کی می ری . بیشتر افراد سر شناس که حالا اسمشون را نمی برم از طلا فروشی های این مرکز خرید می کنند یا سفارش می دن براشون بسازند البته همه مغازه ها اینطوری نیستند خوب بیشتر اشنا معرفی می کنند و چون یه جورایی محرمانه حساب می کنند اول محک می زنند ببینند کی هستی و ... بعد کارهای خاص نشونت می دن

و بیشتر کسانی موفق هستند که معرف داشته باشند

البته با تمام این صحبت ها بعید می دونم بازم بگرد شاید خوب نگشتی
2706