2733
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 6

| مشاهده متن کامل بحث + 1295798 بازدید | 13379 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان..خوبین؟

مرسی هل هل جوون

در مورد دور چشم نظری نداشتین؟ استفاده ش ضرر داره؟

دوستان من برای خرید حلقه کجا برم؟ یه کار شیک و تک میخوام.. کریم خان که حتی یه مورد هم خوشم نیومد.. میلاد نور هم تو برنامه هست برم.. دیگه کجا رو پیشنهاد میدین؟ ممنون
2728
عسل اگه میخوای انگشرت تک باشه محسنی به نظرم از همه جا بهتره من از سیاوش مظفریان خریدم خیلی دوسش دارم اونو البته فقط واسه مهمونیای خاص میندازم واسه دم دستی یه دونه معمولی از گاندی خریدم
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
سها عزیز لطف میکنی‌ شماره کرم پودری که از کاور مارک خریدید و بگید من گندمی روشنم و می‌خوام برام پست کنه کدوم شماره برای من بهتره زهرا جون شما اگه میدونی‌ کدوم شماره خوبه ممنون میشم جواب بعدی
سلام به همه
شببتون بخیر

مانا جوون امیدوارم هر جا که هستی خوب باشی
یه سوال دارم
من می خوام وزن کم کنم ( قد 169 وزن 72 ) به نظرتون چه کلاسی برم ؟ پیلاتس ؟ .....
اگه باشگاه خاصی هم مد نظرتون هست بفرایید مرسی
دنیای هر کس به اندازه تصورات اوست
2740
سلام
شبتون به خیر و خوشی

هدا جان
دکتر بدری نوبت دهیش چطوریاست ، صبح زنگ بزنم وقت میده برای فردا بین وقت؟؟ اورژانسی برای یه آقایی میخوام
ممنون میشم راهنمایی کنی

مگی جان
ریمیل ابرو مک کدوم رنگشو داری؟ قهوه ای روشن یا متوسط ؟؟ با توجه به سایت زیباروhttp://www.zibarou.com
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

میخوام خط چشم بگیرم، خوب بلد نیستم بکشم مبتدیم، چه مارکی و کدوم مدلشو بخرم؟ ماژیکی- ژله ای- سنگی- آکوا-
از خط چشم ماژیکی ارتدکو کسی داشته؟ از این مدلhttp://www.zibarou.com/Artdeco_Long_Lasting_Liquid_Liner.html
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

سومی جان دکتر بدری خیلی بد وقت میده تا 16 آذرش مطئنم پر شده ولی زنگ بزن یک وقت کسی کنسل کنه شاید وقت بده بهت . وقت هم که میده مثلا میگه صبح 9 تا 12 و باید زود بری اسم بنویسی هرکی زودتر بره زودتر میره داخل
صبحت بخیر هدا جان
هدی جان منظور پرند از گوچی فلورا کدوم مدلش هست . چون من دیروز رفتم بخرم سه مدل داشت . دوتاش شیشه هاش کویچکتر بود اما رنگشون یکی نارنجی یکی سبز بود یکی هم شیشه اش کشیده تر بود از کدومش تعریف میکنید که بخرم ممنون.
سلام بر دوستان سحرخیز
مامی هدی....تزریق چربی هم خوبه برای پرشدن صورت....تاپیک تزریق چربی رو دیدی؟
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2706