2703
2553
عنوان

با خواهر شوهر پررو چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 66020 بازدید | 50 پست
آخه مشکل اینه که بی محلی میکنم بیشتر برای شوهرم سوسه میادو مشکل خواهر شوهرم اینه که من چرا نمیذارم زنها و دخترهای فامیلشون برای شوهر من جولون بدهند. همش دوست داره بین من و شوهرم فاصله بندازه
یه مدت نسبت به جولان دادن خودش و بقیه بی تفاوتی نشون بده حتی شده ظاهری و حساسیت خودت رو بروز نده کاری کن احساس کنه تیراش به سنگ می خوره و تو برات مهم نیست اون و زنهای دیگه چی می کنن
البته حسابی از دور مواظب باش ولی بروز نده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم بدون این مساله ای نیست که یکی دو روزه یا یکی دو هفته ای حل بشه و به نقطه ای که می خوای برسه!

باید صبر و پایداری زیاد و (از خود گذشتگی زیاد) (البته نه در حد نادیده گرفتن خودت) داشته باشی و خسته نشی برای حفظ زندگیت باید تحملت زیاد باشه!
2456
اتفاقا یه مدته که دارم همین کارو میکنم مینا جون ولی دخترهای فامیلشون مخصوصا یکی از دختر خاله هاش خیلی بی جنبه است و ساعتها شوهر منو مخاطب حرفاش قرار میده و اسم شوهرمو چنان با جون محکم میگه که نگو. نمیدونم دیگه چیکار کنم مینا جون
شوهر من به من میگه من چون به تو شک ندارم برام مهم نیست که تو هم با کسی بگی و بخندی و با خواهرش هم حرف نمیزنه در این موردها چون میگه من نمیخوام دل پدر و مادر و خواهرم رو از خودم آزرده کنم
2714
باید اوضاع رو بسنجی و برای اون دخترخاله با توجه به شرایطی که دارد راه حل پیدا کنی!

متقاعد کردن همسرت بدون ابراز تعصب یا نشون دادن حساسیت برای اینکه اونم خودش رو کمی جمع و جور کنه یکی از راه حل هاست.
(((((((((((((((((((شوهر من به من میگه من چون به تو شک ندارم برام مهم نیست که تو هم با کسی بگی و بخندی و با خواهرش هم حرف نمیزنه در این موردها چون میگه من نمیخوام دل پدر و مادر و خواهرم رو از خودم آزرده کنم)))))))))))

و دقیقاً به همین دلیل هیچ کس (حتی همسرت) نباید بدونه که راه تازه ای برای زندگیت شروع کردی! حتی وقتی نتیجه هم گرفتی نباید بهشون بگی!
حق داریم که دست و پامون می لرزه خانواده شوهر من که انقدر رو شوهرم نفوذ دارن که هر بار با هم مشکل پیدا کنیم قطعا من مقصرم و اونا خوبن ماهن عملا آخر هفته بهم گفت که خانواده ام همه زندگی من هستن من از دار دنیا فقط یه خواهر دارم خواهرم هر چی بگه درسته بازم خدا رو شکر که شوهرت تا حدودی از شما دفاع می کنه
2706