2733
2734
عنوان

با خواهر شوهر پررو چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 66054 بازدید | 50 پست
لی لی جان
منم یک خواهرشوهر 31ساله مجرد دارم.بسیاری از تجربیات شمارا داشتم.البته برداشتم اینه که شما از اون کوچکتری.البته فرقی نمیکنه منم که از خواهر شوهرم 3سال بزرگترم همین مشکلات را داشتم
بزرگترین مشکل این جور آدمها حسادت و بیکاری است و دراین بین کاری از شما بر نمی آید جز بی تفاوتی .البته بی تفاوت نشان دادن خود کار راحتی نیست.اما هرگونه عکس العمل مثبت یا منفی میتونه باعث بهره برداری سوء اونها بشه

نگران وجهه خودت نباش.اگر اطرافیان شوهرت آدمهایی هستند که بابت حرف آدم هایی مثل خواهرشوهرت میخوان باشما بد بشن ،همون بهتر که باهات بد باشن و سراغی ازت نگیرن چون معلومه از همون قماشن

اگر هم آدم های متفاوتی باشن ،‌قطعا عاقلانه فکر میکنن و کلا پای صحبت و حرف این جور آدمهای کوته فکر نمیشینن

من سالهاست که روش سکوت را در پیش گرفتم .این بسیار دردناک تر از حتی دعواست.من به هیچ وجه حتی دراوج عصبانیت از کارهاش حتی زمانی که بسیار تحریک شده باشه اعصابم،‌سعی میکنم خودم را کنترل کنم
چون اگه بفهمن از چیزی ناراحت میشن ،حتما اون را تکرار میکنن واگر بفهمن چیزی من را خوشحال میکنه قطعا دیگه اون کار را انجام نمیدن
این بی محلی که فقط درحد سلام -سلام است بسیار برای او دردناک است
البته هروقت شوهرم سعی میکنه میونه رو جوش بده یا منو مواخذه میکنه ،‌به حد کفایت توضیح میدم و اون هم نمیتونه حرفی بزنه

اوایل ازدواجم چند بار اشتباه کردم و گله کردم به مادرشوهرم یا اینکه باهاشون بحث میکردم که درنهایت بازنده من بودم چون اونها اونطوری که دلشون میخواست عنوان میکردن و گاها با شوهرم درگیری های شدیدی پیدا میکردم بخاطر خبث طینت اونها
ولی ازوقتی سکوت میکنم درموردهمه چیز از خوب تا بد ( واقعا درموردهمه چیز از سفیدی ماست تا سیاهی ذغال)و هیچ نظری نه موافق میدم نه مخالف و اصلا نه تایید میکنم نه تکذیب .درگیریم باشوهرم کمتر شده

خیلی وقتا شوهرم میگه مثل مجسمه میشینی هیچی نمیگی میگم اینطوری فقط میگن حرف نمیزنه اونطوری بابت هر یک کلمه باید جواب پس بدم

منم تا ازدواج کردم !همه دخترای فامیل شوهرم شدن دشمن.خوب به جهنم.همونها الان هم دشمنن خوب باشن.!
حالا اینا شدن دوستای جون جونی خواهر شوهرم . خوااهرشوهرم دائما اخبار اونها را به شوهرم میده .منم خونسرد حتی نگاه نمیکنم.

این بی محلی و بی تفاوتی روی کس و کار شوهر من که خیلی کارساز بوده
به نوعی نشون میده که من اینقدر ازخودم مطمئنم و جای پای محکمه که احتیاجی به جدل کردن ندارم(‌حالا به کسی نگی شاید به این محکمی هم نباشه ها ولی قرارنیست اردوگاه دشمن بدونه که ضعف داریم!!!!!)
نگران نباش عزیزم بلاخره یه آدم بدبخت میاد اینو ور میداره شرشو کم میکنه از سرتون ،لرزش چشم که چیزی نیست
خواهر شوهر من با عینک ته استکانی وقیافه میمونیش +بیماری روانیش ازدواج کرد ولی چه فایده انگار نه انگار ازدواج کرده فقط شبها میره خونشون وهمش سرش تو زنگی ماست
توی کتابهای دعا بگرد یه دعاهایی هست برا اینکه بخت دختر باز بشه براش انجام بده بایدآب رو بریزی دم خونشون
ببخشید به کتاب دسترسی ندارم اسمش رو هم یادم رفته
موفق باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من خیلی جدی و با اعتماد به نفس بهش بگو اصلا از این جلف بازیا خوشت نمیاد و دیگه تکرار نشه .بگو ما اهلش نیستیم عزیزم . جای دیگه بساطتو پهن کن . واااااااااااااااااااااااااااااااااای حرص میخورم از دست این موجودات بلاتکلیف .
اما پانیذ راست میگه . شوهر کنه دیگه وقتش به شما نمیرسه . حالا ببین چطوری دودستی شوهرشو میچسبه .بیچاره اونی که میاد همچین ادمی رو میگیره .........
بهترین و با سیاست ترین کار اینه که اصلا جلوی شوهرت حساسیت نشون نده اصلا شوهر شما نباید بفهمه که حساس شدی به اینکه زنا بهش توجه می کنن، چون تو ناخود اگاهش میره و باور می کنه، تا می تونی به همسرت عشق و محبت بده تا خلا هاش پر بشه ، به خودت و زندگیت برس، در رابطه با خواهر شوهرت جوری رفتار نکن که خوشحال بشه که تونسته به مقاصدش برسه ، چون تو هدفش رو می دونی، به جای اینکه باهاش بد باشی بهت پیشنهاد میکنم در ظاهر باهاش خوب باشی و فاصلت رو هم ازش حفظ کنی، چون آدم حسود لطمش رو می زنه
2728
سعی کن به هر بهانه ای بچت یا هر چیز دیگه ای تو همه مهمونیا شرکت نکنی اگر فکر می کنی زندگیت آسیب می بینه، ولی همه جا همراه همسرت باش، و خیلی با اعتماد به نفس بر خورد کن، نه جوری که بقیه سوار شن 😊🌺
2738

باید رابطتو با شوهرت خوب کنی شوهرت اگه خوب بود نباید میشست و یه ربع خوش و بش کنه بعد اینکه قطع رابطه هم خوبه در صورتی که شوهرت طرفت باشه ن اینکه بعد یه مدت باهات بهم بزنه و یه مشکلات بدتری پیش بیاد من اگه بودم نمیزاشتم شوهرم سرشو بالا بیاره چ برسه به اینکه ....

گلم شما بایه بچه ۴ماه و کوچیک چرا ۴بار یه خانومی ک هم مطلقه هست هم پوشش درست نیست و احترامتونم نمیزاره رو دعوت میکنی خونت؟ 

،نهایتش اگه میدیدی شوهرت اهل رفت و امد یه بار دعوت میکردی و بجه داری رو بهانه میکردی پس انگار خودتون هم تقصیر دارین

بعدم وقتی شوهرت اینقد منطقی از شما دفاع میکنه و ب خواهرش میگه بایست شماره خونه رو میگرفتی پس این مرد خیلی فهمیده هست و میشه روش کار کرد و طرف خودت بیاریش 

سعی کن شوهرت رو از خودت راضی نگه داری و با سیاست این جور زنا رو از خودتون دور کنی نه ک ۴بار دعوتش کنی 

سلام عزیزم 

منم شرایط تورو تجربه کردم کسی به نامزدم قبل من پیشنهاد دوستی داده بود اما نامزدم رد کرده بود. وقتی من وارد زندگی نامزدم شدم اون خیلی سعی میکرد به نامزدم نزدیک باشه و حرص منو دربیاره دو سه ماهه اولم موفق بود اما من از حساسیتم کم کردم.

به نظرم از حساسیتت کم کن چون همسرت قبل از تو همه ی اونارو دیده بعد تورو انتخاب کرده... این یعنی اونا براش جذابیتی نداشتن و ندارن پس خودتو اذیت نکن من با این فکر خیلی راحت اون دختررو از زندگیم بیرون کردم هیچوقتم به نامزدم نگفتم چرا دختره این کارو میکنه که حساسیتی بوجود بیاد یا تازه توجه همسرم جلب بشه.

یه کار دیگه ایم که کردم این بود با اون دختر از همه صمیمی تر شدم و فقط از نامزدم و اخلاقاش بد میگفتم تا حدی که اون دختر از نامزدم بدش اومد و دیگه کلا پشت من بود همه جا و پیش هرکسی فقط از من دفاع میکرد.

خواهر شوهرم مجرد ۳۰ساله با ما زندگیم میکنه بهش محبت می‌کنم میگه دورو نمیکنم میگه محل نزاشتی 

تو روم پشت سرم به شوهرم حرف میزنه 

مسجاشونو دیدم چه حرفایی که نزده شوهرم هم چیزی نمیگه 

کمکم کنین

2706