2733
2734
عنوان

دیجی کالا

201 بازدید | 15 پست

اینو الان تو دیجی کالا دیدم

پیشنهاد شگفت انگیز گذاشته

گفتم شاید به درد کسایی که دارن جهیزیه میخرن،بخوره

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او

چه تخفیف خوبی خورده

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من از دیجی کالا یه اتو مو سفارش دادم بنظرت به موقعه میارن برام؟

من خیلی از دیجی کالا خرید میکنم

تا حالا موردی پیش نیومده که ناراضی باشم

امیدوارم سفارش شما رو هم زود و به موقع بیارن

اسمانِ ابیِ ارامش است

ديجي خيلي قيمتهارو الكي ميزنه

روش خط ميزنه و مثلا تخفيف ميده

من خودم يكي دوماه قيمت شارژر دنبال ميكنم، تا حالا اصلا ٢٠٠ نبوده! بعضي روزها ميزنه ٢٢٠- با تخفيف ١٨١!!!!

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
خیلی به نظرم قیمتش خوبه چون اینجا کسانی هستن که در حال خرید جهیزیه هستن عکسشو گذاشتم

ممنون از حسن نیتتون💖💖💖

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
ديجي خيلي قيمتهارو الكي ميزنه روش خط ميزنه و مثلا تخفيف ميده من خودم يكي دوماه قيمت شارژر دنبال مي ...

من از قیمت این سرویسای آشپزخونه خبر ندارم

اینم به نظرم تخفیفش خیلی خوب اومد گذاشتم

قیمت بعضی اجناسش بیشتر از بازاره

بعضی قیمتاشم خوبه

ما چند وقت پیش کفش سفارش دادیم

خیلی جالب بود

سه مدل کفش انتخاب کردیم،و پرداخت در محل رو زدیم

هر سه تا شو آوردن دم در خونه

همسرم امتحان کرد و از یکیش خوشش اومد

همونو برداشتیم

قیمتش کمی از بازار گرونتر بود

ولی همینکه برای خریدش به زحمت نیفتادیم خوب بود

اسمانِ ابیِ ارامش است

دوست عزیز ببخشید اون تاپیک ترکید اینجا جوابتونو میدم 

اولا همه ی مراجع تقلید گفتن بچه ای که مشکل داره رو میشه سقط کرد و نباید نگهش داری که باعث اذیت خودش و خانواده بشه اینو به دوستتون بگین......

و بعدی خدا گفته از تو حرکت از من برکت اینو برای کسایی گفته ‌که یه در آمدی پولی دارن که بچه دار بشن نه کسایی که عرضه خرج خودشونم ندارن الان متاسفانه یه طوری شده که طرف خیلی داشته باشه هم از خرج بچه میترسه و بچه دار نمیشه بازم ببخشید

2706