2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فرناز جون الهی از دست این بچه ها ... برعکس نی نی تو پارسایه من شیر دوست داره ولی جدیدن با جنگ و دعوا غذا کمکی می خوره ... فقط میگه به من شیر بده ... راستی فرناز جون چرا شیر خودت رو نمی خوره؟؟؟

سلام سپیده جون توجه کردی مامان هایه بچه آذری چقدر کم کارن؟؟؟ من گفتم امروز بیام اینجا اینجا پر از پست هایه مامانهایه نی نی هایه آذریه!!!!!
2728
خوب آره همین طوری بود اسم دختر من مانلی است مانلی فقط 4 ماه شیر منو خورد نمی دونم چرا بعد ار اینکه پریود شدم شیرم کم کم رفت البته من تغذیه خوبی هم نداشتم و خیلی هم حرص و جوشی هستم واسه استا هم بود مانلی 19 اردیبهشت اسهال و استفراغ و نب شدیسد گرفت 5 روز بیمارستان بود حیلی ضعیف سد دوباره توی خرداد هم این ویروس رو گرفت اما خفیف نر این شد که عذای کمکی رو خیلی دیر شروغ کرد حیلی هم علاقه نشون نمی ده یسشتر دوس داره شیر یخوره سرلاک که اصلا نمی خوره هیچ طعمی . دکترش آقای دکتر سماعیه من خیلی دنبال کتاب تغدیه از 6 تا 12 ماهگیه دکتر مرندی می گردم اما پیدا نمی کنم . مانلی الان مه داره 7 ماهش پر میشه تازه دوباره برگشته به وزن 5 ماهگیش . این محتصری از من و عشثم مانلی بود منتظر شماها هستم
2740
سلام به همه مامی های گل آذری .
پسر منم رایان 9 آذر ماه به دنیا اومده . رایان هم مثل مانلی جون زیاد شیر منو نخورد فقط سه ماه . بعدهم شیر خشک . الانم هم شیر خشک میخوره هم غذای کمکی رو براش شروع کردم ولی به خاطر دندون در آوردن یهو خیلی ضعیف شد . الان وزنش هفت و سیصد هستش . ولی دکترش می گفت که خوبه و راضی بود .
2706