2733
2739
عنوان

دارم سکته میکنم.............

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 41 پست
دوستان عزیز این چه راه کارهای خاله زنکی هستش که میدی به این خانم اخه زنی که اینقدر عقلش کمه که تو صورت یک بچه میزنه یعنی درکش همون قدره شما نارحتیتون نشون دادید کافیه در مواجهه شدن با این خانم دیگه نگذارید بچه به ایشون نزدیک بشه خود شحص متوجه میشه هر چند مغزش خیلی توانایی درک نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مامی ترنم

عزیزم موضوع رو دیگه کش نده. خوب نیست زنگ بزنی. تو هم خودت رو در سطح اون میاری پایین. همین که جلو خونواده

شوهرت ناراحتیت رو نشون دادی کافیه. دفعه دیگه خواست بچه رو برداره نذار.
2740
صبر چیز خوبیه که مادرای امروز اصلا ندارن دوست خوبم دفعه دیگر پیش اومد خواشت بچه رو بغل کنه مودبانه اجازه نده بگو نه یک موقعه اذیتتون میکنه شما هم طاقتتونکمه ناراحت میشید این از 100 زنگ جنگ بهتره

فقط صبر داشته باش

عزیزم ادم ناراحت میشه واقعا اما بیشتر برای اون زن ناراحت میشم که طفلک بزرگ شده اما عقلش از فاطیما کوچولو هم کمتره
نه بابا زنگ زدن نداره
اون نفهمه، تو که می فهمی
فقط دیدیش باهاش سرد برخورد کن و دیگه هم بچت بهش نده
واقعا آدم ناراحت میشه، حق داری

یکی از فامیلای شوهر منم خیلی نفهمه، وقتی من هنوز باردار بودم می گفت آره دیگه بچه شما دنیا بیاد بچه ما همش میزنش
باورکن 10 بار این حرف زد ولی من اصلا محلش نذاشتم، شعور ندارن دیگه
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
2706