2410
2553
عنوان

کسی از قرص لاغری استفاده کرده ( لطفا راهنمایی کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 184328 بازدید | 116 پست

سلام دوستان من هم استفاده کردم و با رژیم ۱۸ کیلو کم کردم در ۳ ماه.من مشکلم این بود که نمیتونستم اشتهام رو کنترل کنم ولی این قرص باعث میشه میل به خوردن کلا در ذهن مختل میشه و برای همین تونستم رژیممو نگه دارم .الانم به وزن ایده عالم رسیدم و ۲ ورق از قرصم مونده اگر کسی میخواد من میفروشمش بهم ایمیل بده 

Neda_amiri 1988@yahoo.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم يه ورق مصرف كردم با ده تا قرص حدود چهاركيلو كم كردم از ديروز ورق دوم رو شروع كردم ...البته اشتها چون خيلي كم ميشه ولي واسه من صفر نشد خودمم خيلي رعايت كردم ورزش هم دركنارش دارم انجام ميدم فقط مشكل من با اين قرص اينه ك من يه مقدار عصبي و حساس شدم به خصوص بعد از ظهرها حالم بد ميشه ولي خب سعي ميكنم تحمل كنم ولي اين ورق هم تموم كنم ديگه نميخوام ادامه بدم بيست تا كافيه

الهي وربي من لي غيرك...
2720
سلام من تينوييد ريتارد خودم استفاده كردم تو يك ماه ٩/٥ كيلو كم كردم قرص را هم از دكتر تغذيه گرفتم به ...

سلام . من میخوام 7 کیلو وزن کم کنم البته با ورزش و قرص تنویید ریتارد ، فقط میخواستم بدونم شما از این قرص عوارضی ندیدید؟ تشکر

سلام دوستان من هم استفاده کردم و با رژیم ۱۸ کیلو کم کردم در ۳ ماه.من مشکلم این بود که نمیتونستم اشته ...

سلام . میخواستم با قرص تنویید لاغر بشم البته همراه با پیاده روی ... فقط آیا این قرص عوارض خاصی ندارده ؟ ممنونم

منم يه ورق مصرف كردم با ده تا قرص حدود چهاركيلو كم كردم از ديروز ورق دوم رو شروع كردم ...البته اشتها ...

سلام . میخواستم با قرص تنویید لاغر بشم البته همراه با پیاده روی ... فقط آیا این قرص عوارض خاصی ندارده ؟ ممنونم

سلام . میخواستم با قرص تنویید لاغر بشم البته همراه با پیاده روی ... فقط آیا این قرص عوارض خاصی ندارد ...

ببين من تو تكستهاي خارجي هم خيلي سرچ كردم بهتره اگر bmi  شما زير سي هست بيشتر از يك ماه مصرف نشه همراه باهاش اب فراوون و مولتي ويتامين هم مصرف كنيد تنوييد با فعاليت بدني زياد خيلي بهتر جواب ميده بعضيا گفته بودن تنوييد باعث ريزش مو شون شده ولي براي من تا حالا خداروشكر عارضه اي نداشته

الهي وربي من لي غيرك...
2714
میشه بگید ورقی چند خریدین؟روزی چند تا میخوری؟

من روزی یه دونه میخوردم قبل از ظهر ...ورقی 80 تومن سه تا ورق خریدم ولی سومی اندازه اول دومی تاثیر نداشت نمیدونم چرا با اینکه از یه جا خریدم

الهي وربي من لي غيرك...
منم يه ورق مصرف كردم با ده تا قرص حدود چهاركيلو كم كردم از ديروز ورق دوم رو شروع كردم ...البته اشتها ...

دوستان ميشه راهنمايي كنيد كه قرص تينوييد رو از كدوم داروخانه بگيرم؟

2706