2737
2739
عنوان

کسی از قرص لاغری استفاده کرده ( لطفا راهنمایی کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 184377 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ادیوس خورم عوارضش بیخوابی ، کم کردم ولی بعدش اشتهام صد برابر شد و دو برابرم برگشت با اینکه قبلش حداقل کم نمیکردم زیادم نمیکردم ولی بعد قرص همش دارم زیاد میکنم

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉
2740

سلام.  من با مصرف ریداکتیل به شدت تپش قلبم بالا میرفت و عصبی بودم  حتی از دوستامو دیدم که با مصرفش دچار خون دماغ میشدن.  بهترین روش ترکیب دارچین و عسل فقط

پـــــــول موخـــام😒

سلام دوستان..  

من سال 89 زیر نظر دکتر تغذیه با رژیم قرص تنوئید خوردم و 12 کیلو لاغر شدم.. البته همراهش فلوکستین و فاموتیدین هم داده بود. اما بعدش که رژیم و قرص رو گذاشتم کنار دوباره وزنم برگشت..

مهر 95 هم از یه داروخانه توی درختی کرج گرفتم که ورق اول عالی بود ولی ورق دوم رو که شروع کردم بعد از 4 تا دونه یه شب خوابیدم و صبحش که بیدار شدم گوش راستم انگار خواب رفته بود و کرخت شده بود و از نیم ساعت بعد از بیداری دچار وزوز گوش شدم که دیگه قرص رو نخوردم ولی همچنان بعد از یک سال وزوز باهامه..

حالا نمی دونم این وزوز ناشی از اون قرص شد یا علت دیگه داره! چون دکتر گوش و حلق و بینی هم رفتم آزمایش هام سالم بود ولی صدا قطع نمیشه.. 

در اینکه تقلبی توی بازار زیاده شکی نیست.. ولی کسی اصلش رو گیر بیاره خارق العاده وزن کم میکنه.. اشتها رو هم که کلا نابود میکنه. 

سلام دوستان..     من سال 89 زیر نظر دکتر تغذیه با رژیم قرص تنوئید خوردم و 12 کیلو لاغر شد ...

سلام شما تپش قلب شديد هم داشتين با تينوييت، آيا ميشه پروپرانولول هم مصرف بشه همراه قرصهاي لاغري براي تنظيم ضربان قلب؟

منم از تنویید قرص مصرف کردم کاهش اشتهاش خیلی زیاده و کلا ادم بی میل میشه به غذا.یه نکتش هم اینه که موقع ورزش خییلی زیاد ادم تعریق میکنه. من از بسته جدیدش که سه بسته بود 7 تا دونش رو مصرف کردم و 23 تاش مونده. چون میخوام بچه دار بشم دیگه نمیخوام مصرف کنم و قطع کردم این 23 تارو کسی بخواد میتونم بهش بدم اگر کسی خواست بهم ایمیل بزنه.تا دو سال دیگه هم تاریخ مصرف داره. اینم ایمیلم : minooghafoori262@gmail.com

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2706