2410
2553
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433075 بازدید | 3417 پست
سلام اقای رد لاو

میخواستم زمان فستیبال برم دبی ولی مرخصی همسرم جورنشدبرایه اون موقع فکرکنم کرسیمس یاچندروزبعدش بتونیم بیایم خیلی شلوغه اون موقع به خاطر کریسمس قیمتا بالا میره
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
خود کریسمس که 30و31 دسامبر بله هتلها این دو روز گرونه اما بعدش دوباره تقریبا بر میگرده به حالت عادی با شماره09355116400 تماس بگیرید تاریخ دقیق رو بگید و تعداد روزهاتونو دقیق بهتون قیمت میدن چون بعضی اوقات وقتی تعداد اتاق بالا یا روز زیاد رزرو میکنید بهتون گیفت و یا تخفیف میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خواهشن اگه کسی اواخر دی و اوایل بهمن رفته تجربه داره کمک کنه... میشه وایلد وادی رفت سرد نیست.چون من باردارم بیشتر نگرانم

ممنون میشم
***عصر روز سه شنبه بود که نیما نفس کشید و من مادر شدم***
2714
خانم عسل بانو اون شماره فقط اطلاعات میگیره و بقیه مسائل از دفتر دبی براتون هماهنگ میشه

اون تایم اگه زود اقدام کنی خیلی تفاوتی نداره اما هر چی نزدیک تر بشه قیمت بالاتر میره

تور صحرا به هر حال تکون هایی داره تو قسمت ماشین اما سایر قسمتهاش مشکلی نیست با توجه به شرایطتتون باید ببینید

هر 100 دلار بین 365تا366 درهم میشه

برا اون پارکها و مراکز خرید هم اگه با تاکسی برید که تاکسی متر هست و با توجه به هتلتون قیمتهاش متفاوت
اقای رد لاو
من 8دی یا11دی میتونم بیام اژانسم زنگ زدم میگه امکان داره اگر قیمت درهم زیادتر یاکم بشه قیمتی که الان برایه قرارداد میدم بعد تغییرکنه

خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2706