2733
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433357 بازدید | 3417 پست
چند تا سوال دیگه هم بپرسم برای وسایل دکوری هوم سنتر رو مغرفی کردن ابن بطوطه است؟ تور کشتی بریم جای خاصی هست که خوب باشه و این که برای ذبی و امارات مال با مترو بریم ایستگاه به تام خود مال ها ست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان عزیز باز هم سلام و باز هم ممنونم از اطلاعات کاملتون ..... من یه سوال داشتم ؟
هفته آینده دارم میرم دبی .... می خوام بدونم قیمت گوشی موبایل اونجا از ایران ارزونتره ؟ به من گفتن آیفون فور رو میتونم با 400 یا 500 تومن بگیرم درسته ؟
Lilypie Maternity tickers
2731
2738
Salam dostan ,man ba hamsar va dokhtare 2 saleh va madaram 8 roz dubai bodim,in az tajrobiat man;

1.Kaleskeh kheili kheili bara nini lazemeh.

2.Wildwady ro az dast nadid,hata be ninihaye 1 saleh ham khosh migzareh.

3.tamame mosaferat ro be didan marakez kharid nagzaronid,chon bad kheili deleton misozeh,be nazare man ageh kasi dubai mal vacitycentero bereh tamam markaro mibini\neh va inja gheimata mesleh haman.

4.ageh chand nafari ba ham hastid az taxi ba taximeter estefadeh konid,kheili ragat tarid.

5.hotel rosereyhan ali bod,keraye ta dubai nmal 10 derham yani 3650 toman.

6.aslan ba tore naiaid,hata ageh bare avaleton hast hich moshkeli pieda nemikonid,faghat hazinehaton nesf mishe.

7.az hoteli ke hastid bekhaid belit jahaye tafrihio beton bedeh,rosereyhan wilwady ro 175 derham midad dar sorati ke hamonja leader haye irani 220 derham midadand.

8.ezafeh bar har yek kilo 12 derham yani hodod 4500,pas bare sangin bikhodi naiarid ke ba dadan ezafeh bar hich sodi nemikonid.

9.SHIKOLAT az free sho forodgah bekharid keaz hame ja arzontare va mitonid ba pakat pelastiki bebarid to hava peima.

10.mashrob vasigar hameh az free shop mikharidan.

11.
11.ye lebas garm bara nini va yeki bara khodeton dashteh bashid gahi to marakez kharid vaghean sardeh.

12.ageh kheili bar darid ghabl az vazn kardan barha ba kasi ke sabok safar kardeh,taghsimesh konid.

13.sigaro mashrob az free ahob bekharid.

14.behtarin daroha to darokhnehaye dubai peida mishe,albateh chizaii mesle sarmakhordegio gheireh,pas bikhodi ba khodeton bar nakonid.

powder limo va asal panadol az darokhaneha begirid,kheili bara sarma khordegi alieh...
سلام ....آقای ردلاو ممنونم که وقت میزاریدوبا حوصله جواب دوستان رو میدید.من یه راهنمایی ازتون می خواستم.....

من تصمیم دارم با همسروبچه هام برای فستیوال زمستانی بیام دبی.البته من بار سوممه که میام دبی ولی تا حالا تو فستیوال زمستونه نیومدم.....

مشکل اینجاست که همسرم فقط تو تعطیلات عاشورا وتاسوعا میتونه برنامشو جور کنه واون موقع هنوز فستیوال شروع نشده.

حالا سوالم اینه که اصلا فرق فستیوال با ایام قبلش چقدر هست؟یعنی حراجها انقدر تفاوتش چشمگیره که هر طور شده تلاشمون رو برای اومدن تو فستیوال بزاریم؟(حتی شده تنها بیام با اینکه اصلا دوست ندارم؟)

واگر اطلاع دارین تلفن دفتر هواپیمایی امارات رو تو تهران میخواستم.بازم ممنونم.........
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
سلام خانم میترا

به هر حال فستیوال حالو هوای خاص خودشو داره و فستیوال بعد از کریسمس هم سهت معمولا اجناس خوبی هم داره که برا سال جدید میلادی هست

نمیدونم توصیه کنم که بهتون خوش خواهد گذشت تنها یا نه اما من خودم عاشورا تاسوعا رو معمولا بر میگردم تهران همیشه دوست ندارم اینجا باشم

شماره امارات هم 5 رقمی هست اما حفظ نیستم اگه خواستید بگید از بچه های لیران میگیرم براتون میزارم
سلام بچه ها ...
من هفته پیش دوبی بودم.. خیلی هم خوش گذشت بخصوص وایلد وادی.. با اینکه من یه بچه 2 ساله داشتم اما تونستم همه بازی ها رو بریم.. به نوبت بچه رو نگه می داشتیم و می رفتیم بازی...

تور ساحاری هم خوب بود..بخصوص قسمت ماشین سواریش
در مورد مراکز خرید هم به نظرم سیتی سنتر از همه بهتر و بزرگتر بود.. با اینکه اینجا بچه ها به من گفته بودند که ابن بطوطه خوبه اما به نظر من جالب نبود.. همش جنسای چینی بود ... ضمن اینکه الغریر هم حراج زده بود بخصوص طبقه دومش که بچگونه بود و من کلی واسه بچم از اونجا خرید کردم ...مثلا پیرگاردین 75% تخفیف داشت و در کل خیلی خوب بود...

با توجه به توصیه دوستان از مترو هم خیلی استفاده کردم ...
2706