2733
2734

سلام به همگی.

عزیزان تو خواستگاریتون چه سوالایی نپرسیدین یا روتون نشدبپرسین یا اصلا یادتون رفت وبعدا پشیمون شدین؟

حالا هنوزم بهش فکر میکنین؟چه حسی دارین؟  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوالاتیم که پرسیدیم دروغ جواب دادن  حداقل دلم خوشه بعضی سوالا رو نپرسیدم وگرنه  الان به ج ...

آخ گفتی پسرا که اکثرا یه جوری نقش بازی میکنن خودشونم دروغاشون باورشون میشه  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌

من جدی نشد 

ولی همون جلسه اول با اینکه فقط میخواستیم یه سوالای کلی بپرسیم ۲ ساعت حرف زدیم همه سوالات (غیر جنسی )  پرسیدیم ... 

از اینکه برنامه و اهداف اینده برای کار و درس چیه 

چی دوست داریم چی نه چه اخلاق و رفتار و چه خوراکی و سبک زندگی ( تمیزی خونه و ...) (حتی درباره تقسیم کار خونه حرف زدیم ) 

اینکه کجا زندگی کنیم نزدیک طبقه بالا مامانش اینا یا جای دیگه که گفت هرجایی که من پسندیم 

درباره خواهراش و اخلاقاشون و رابطه شون باهاش و ارتباط و رفتارمون با خانواده 

سوالات مذهبی

پوشش و ظاهر 

و خسیس بودن یا نبودن و یا یه سری چیزای جزئی مثل اینکه وقتی ناراحتیم چیکار میکنیم و ... سفر و ... بچه و ... 

من جدی نشد  ولی همون جلسه اول با اینکه فقط میخواستیم یه سوالای کلی بپرسیم ۲ ساعت حرف زدیم همه ...

وای حتما زمان زیادی داشتید واسه صحبت  آخرش چی شد؟

وای حتما زمان زیادی داشتید واسه صحبت    آخرش چی شد؟

۲ ساعت خورده ایی جالب اول یه نیم ساعت پیش خانواده ها هی میگفتیم چی بگیم بعد رفتیم جدا نشستیم کلی حرف زدیم حتی خاطره گفتیم چون دیگه همه چی گفتیم حتی زمان مورد نیاز برای آماده شدن وقتی بخوایم بریم بیرون 😂😂😂 بعد دیگه مامانا گفتند خوبه حرف نداشتید دیگه گلا اخراش همه چی جمع میبست و از نطرش تموم شده بود به من میگفت دیگه تحقیقات کن خبر بده من منتظر خبرتم 😂😂

والا خبری نشد ... با اینکه بعد قرار به معرف گفته بودند همونی که میخوایم و خیلی تفاهم داشتن و دلم گیر کرده  ... ولی نمیدونم چرا خبر ندادن 

2706